Masterchef Batuhan Bayır Elendi mi? Neden Yok?

Hafta içi her gün Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışmasında adım adım finale yaklaşılıyor. Yarışmada son yedi yarışmacı kalmıştı ve bu hafta da bir isim daha yarışmaya veda ediyor ve son altı yarışmacıyla hızla final gününe doğru gidiliyor. Masterchef yarışmasında sona yediye kalan her isim iddialı ve Masterchef’ten şampiyon olarak çıkacağına emin ancak sadece bir şampiyon olacak. Şampiyon belirlenene kadar her hafta yarışmaya bir isim veda edecek. Bu hafta eleme potasında Yasin Obuz, Cemre Uyanık ve Batuhan Bayır isimleri vardı. Elenen isimin kim olduğu iddialarını duyanlar kulaklarına inanamadı.

Masterchef Batuhan Bayır Elendi mi? Neden Yok?

Masterchef yarışmasında hızla final günü yaklaşırken yarışmacılar da oldukça zorlanmaya başladılar. Son yedi yarışmacı kaldı ve herkes çok iddialı ve yetenekli. Bu hafta mavi takım kaptanlığını alan Alican kırmızı takıma kaptan olarak ise yarışmacılardan Cemre’yi seçmişti. Kırmızı takım üç kişi ve mavi takım ise dört kişi olarak kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı bir haftayı daha geride bıraktılar. İlk olarak Yasin Obuz eleme potasına girdi. İkinci olarak eleme potasına giren isim ise Cemre Uyanık oldu. Eleme potasına giren son isim ise Batuhan Bayır oldu. Bu zorlu eleme potasından yarışmaya veda eden isimin kim olduğunun belli olduğu ve sürpriz bir isim olduğu iddiaları ise ortalığı karıştırdı.

Masterchef Batuhan Bayır Elendi mi? Neden Yok?

Masterchef yarışmasının yeni bölümleri Konya’da çekildi. Konya’da çekilen bölümlerle ilgili paylaşılan fotoğraflarda tüm isimler görüldü ancak bir isim hariç. Paylaşılan fotoğraflarda görünmeyen tek isim Batuhan Bayır’dı. Bu durum akıllara elendi mi sorusunu getirdi ancak yarışmaya veda eden isim Yasin Obuz oldu. Batuhan Bayır son 6’ya kalarak yarışmada ki iddiasına devam ediyor.