Masterchef Alican Sabunsoy Kimdir? Masterchef Adanalı Alican Kim?

Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Masterchef, heyecanlı ve bol kahkahalı bölümlerine devam ediyor. Yarışmada oldukça eğlenceli yarışmacılar var. Özellikle aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz’un eğlenceli tavırları izleyenleri çok eğlendiriyor. Yarışmada her yarışmacı farklı bir özelliği ile ön plana çıkıyor. Hepsinin kendisine göre bir hayran kitlesi oluşmuş durumda. İçlerinde öyle biri varki yarışmaya sonradan katılmasına rağmen iddiasını kanıtlamayı başardı ve yetenekli aşçılar içerisinde kendisine de yer buldu. Masterchef yarışmasına sonradan katılan Adanalı Alican özellikle kebaplarda oldukça başarılı. Bir çok yemek hakkında bilgisi olan yarışmacı iddialı bir isim olduğunu herkese kanıtlamış gibi görünüyor.

Masterchef Alican Sabunsoy Kimdir? Masterchef Adanalı Alican Kim?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef, hem konsepti hem de yarışmacıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yarışmaya sadece mesleği aşçı olanlar katılmıyor. Yarışmada ev hanımı da, ticaretle uğraşanlarda, hakemlik yapanlarda var. Farklı mesleklerden gelip yarışmaya katılan yarışmacıların ortak özellikleri yemek yapmayı çok sevmeleri ve bu işte yetenekli olduklarını düşünmeleri. Yarışmacılar arasında tatlı bir rekabet ortamı devam ediyor. Sebebi ise her hafta bir yarışmacının elenerek yarışmaya veda etmesi. Yarışmaya sonradan katılan Adanalı Alican ise yarışmadaki iddiasını koruyor. Yarışmaya sonradan katılan Alican’ın iddiası devam ediyor ve Adana’yı ve Adanalılar’ı yarışmada oldukça iyi temsil ediyor.

Masterchef Alican Sabunsoy Kimdir? Masterchef Adanalı Alican Kim?

Masterchef yarışmasında finalin en muhtemel adaylarından birisi olan Alican, yarışma dışında neler yapıyor dersiniz ?

Alican Sabunsoy

Alican Sabunsoy, 28 yaşında Adanalı bir aşçıdır. 8 yıldır aşçılık yapan Alican, daha önce suşi restoranında çalıştı. Kebap ve kebap yemeklerinde oldukça iddialı olan yarışmacı Masterchef elemelerinde Ekin’e elenmişti ve daha sonra yarışmaya geri dönmüştü.