MasterChef 29 Aralık Cemre mi Alican mı Şampiyon Kim?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2019’da sona gelindi. MasterChef Türkiye’de bu sene finale kalan iki isim ise Alican Sabunsoy ve Cemre Uyanık oldu. İkisi de aşçı ve ikisi de birbirinden yetenekli. Yarışmanın ilk gününden itibaren Cemre Uyanık iddialı bir isim olduğunu kanıtladı. Yaptığı yemeklerle hem jürilere hem ekran başındaki izleyenlere hem de yarışma arkadaşlarına iyi bir aşçı olduğunu gösteren Cemre, yarışmanın ilk gününden itibaren finale göz kırpıyordu. Peki bu sene MasterChef’in şampiyonu Cemre mi oldu?

MasterChef 29 Aralık Cemre mi Alican mı Şampiyon Kim?

Alican Sabunsoy ise yarışmaya sonradan katılmasına rağmen, yarışmada iddiasını ortaya koydu ve yaptığı yemekler, özellikle et yemekleri ile yetenekli bir aşçı olduğunu da gösterdi. Adanalı Alican, yarışmaya katıldığı ilk günlerde akıllara acaba yarışmada tutunabilecek mi sorularını getirmişti. Çünkü sonradan gelenler genelde eleniyordu ancak Alican yeteneğiyle finale kadar gelerek bu senenin MasterChef’i ben olacağım dedi. Peki bu sene MasterChef’in şampiyonu Alican mı oldu?

MasterChef 29 Aralık Cemre mi Alican mı Şampiyon Kim?

MasterChef Türkiye 2019’un, 28 Aralık Cumartesi günü yayınlanan programı kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Alican Sabunsoy, Cemre Uyanık ve Güzide Mertcan arasında geçen yarışmada en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim Güzide Mertcan oldu. MasterChef Türkiye 2019’un üçüncüsü olarak yarışmaya veda eden Güzide, elenmenin onu üzmediğini, buraya kadar gelmenin çok önemli olduğunu ve arkadaşlarına finalde başarılar dilediğini söyledi. Güzide’nin elenmesi ile finale kalan iki isim ise Alican Sabunsoy ve Cemre Uyanık oldu. İki iddialı isimden hangisi bu sene MasterChef’in şampiyonu oldu dersiniz?

MasterChef 29 Aralık Cemre mi Alican mı Şampiyon Kim?

Master Chef Türkiye 2019’un 29 Aralık Pazar günü olan final yarışmasının bir kısmı canlı bir kısmı ise bant kaydı olarak yayınlanıyor. MasterChef Türkiye 2019’un bu seneki şampiyonu Cemre Uyanık oldu. Alican Sabunsoy ise ikinci oldu.