Kuzey Yıldızı 4-11 Ocak Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Cumartesi günlerinin ilgiyle takip edilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren reytinglerde en üst sıralarda yer alan dizi Karadeniz’in incisi Ordu ilinde çekiliyor. Yörenin şivesinin de yansıtıldığı dizinin her bölümü oldukça heyecanlı ve eğlenceli geçiyor.

Kuzey Yıldızı 4-11 Ocak Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kuzey ve Yıldız’ın macera dolu aşkları her bölümde izleyenleri oldukça güldürüyor. Kuzey Yıldızı sevenleri dizinin yayınlanan her bölümünden sonra yeni bölümü iple çekiyorlar ancak bu hafta dizinin yeni bölümünün yayınlanmayacağı söylentisi diziyi takip edenleri oldukça üzdü. Peki dizi bu hafta yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı 4-11 Ocak Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi akşamları izleyici ile buluşuyor. Dizi severler Kuzey ve Yıldız’ın macera dolu aşklarını ilgiyle takip ediyor. Kuzey, yıllar önce Yıldız’ı terk ederek İstanbul’a gider ve Şule ile evlenir ancak evlilikleri kötüye gidince ve iş hayatı da alt üst olunca memleketi Ordu’ya döner. Yıldız’a aşık olur ama Yıldız’ın gönlünde 20 yılın acısı da yatmaktadır. Kuzey’e olan aşkı ise acısından daha üstündür ve Kuzey’e tekrar aşık olur. Bir Karadeniz yaylalarında bir Karadeniz sahillerinde izlenilen Kuzey ve Yıldız, bu hafta neden yok? Yayınlanmıyor mu? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı 4-11 Ocak Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi maalesef bu hafta yayınlanmayacak. Yeni yılın ilk haftaları diziler reklam anlaşmaları sebebi ile tatile girerler. Kuzey Yıldızı sevenleri maalesef biraz daha sabretmek durumundalar. Ocak ayının ortasından itibaren yeni bölümleri ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk izleyiciler ile buluşacak.