Kuzey Yıldızı 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 12. bölümü eğlenceli anlara sahne oldu. İzleyiciler tarafından çok beğenilen ve her hafta reytinglerde üst sıralarda yer alan Kuzey Yıldızı dizisinin 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, Show Tv’nin 2019 yılında yayın hayatına başlayan ve en iddialı dizilerinden. Bu iddiasını her hafta reyting sonuçları ile kanıtlayan dizi izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor ve her hafta eğlenceli anlara sahne oluyor.

Kuzey Yıldızı 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dizinin on ikinci bölümünde Kuzey ve Yıldız, Ordu sahilinde yanyana evlere yerleştiler. Kuzey’in eşi Kuzey’den boşanmaktan vazgeçti ve Yıldız bu duruma çok üzüldü. Ne yapacağını bilemeyen Kuzey, çok hasta oldu. Yıldız onu iyileştirmek için ona çorba içirdi. Ömer ve Feride’nin arası düzelmeye başladı. Eğlenceli anlara sahne olan on ikinci bölümde yine Kuzey ve Yıldız kavuşamadı. Ne zaman kavuşacaklar bilmiyoruz ama Kuzey ve Yıldız’ın aşk maceralarının izleyiciler tarafından çok sevildiğini biliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisinde Geçen Ağzına Davun Çıksın Ne Demek?

Ordu ve Giresun illerinin çeşitli yerlerinde çekilen dizide yörenin şivesi de kullanılıyor. Dizinin ilk bölümlerinde en çok eleştiren konu, yörenin şivesinin doğru kullanılmadığıydı ancak ilerleyen bölümlerle beraber bu sorun da yavaş yavaş ortadan kalkmış gibi görünüyor. İzleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen dizi her hafta Cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Kuzey Yıldızı Dizisinde Geçen Ağzına Davun Çıksın Ne Demek?

Kuzey Yıldızı Dizisi 13. Bölüm Fragmanı

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.