Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show Tv’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın on birinci bölümünü izleyen dizinin takipçileri heyecanla on ikinci bölüm fragmanını bekliyor. Dizide heyecan durulmuyor. Her geçen gün izleyici kitlesini artıran dizide, oyuncu kadrosunun kaliteli olması en büyük etkenlerden birisi gibi duruyor. Kuzey’i, Yıldız’ı, Sefer’i, Nahide’si, Pembe’si ve daha nice karakterleri ile izleyicilerden tam not alan dizi, Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

Dizi Ordu ve Giresun illerinin çeşitli yerlerinde çekiliyor. Dizide bazen izleyicilerin karşısına Giresun’un Espiye ilçesinin güzellikleri çıkarken bazen Ordu’nun Perşembe ilçesine bağlı olan Yason Kilisesi’nin muhteşem manzarası çıkıyor.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Dizide Ordu ilinin yerel halkının kullandığı şive de kullanılıyor. Dizinin başladığı ilk günlerde en çok eleştiri aldığı konulardan birisi de, dizide Ordu yöresinin şivesinin doğru kullanılmadığıydı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu durumun düzeleceği yönünde beklentilere sahip olanlar beklentilerinde haklı çıktılar. Zamanla Ordu yöresine has olan kelimeler dizinin içine daha çok girmeye başladı.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Bu durum elbette ki en çok Orduluların hoşuna gidiyordur ancak izleyenlere keyifli anlar yaşatan dizinin eğlencesine eğlence katan önemli bir noktada Ordu şivesinin farklı ve insanların hoşuna gidiyor olması. Karadeniz’in güzelliklerine her bölüm şahit olduğumuz dizi sayesinde Karadeniz’e gelen turist sayısının da artacağı yönünde yorum yapanlar haksız sayılmaz.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Yayınlanan on birinci bölümde herkes birilerini kaçırdı. Kuzey, Yıldız’ı Giresun Espiye’ye kaçırdı. Pembe ve Nahide, hemşirenin yardımıyla doktoru kaçırdılar. Antepli Ömer’de boş durmadı elbette. Uzun zamandır araları bozuk olan Feride’yi barışmaya ikna edemeyen Ömer’de, Feride’yi kaçırdı.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Kuzey ve Yıldız arasında buzlar eridi. Bakalım Pembe, doktoru evlenmeye ikna edebilecek mi? Ömer, Feride’yi barışmaya ikna edebilecek mi? On birinci bölümde Ömer ve Feride arasında yavaş yavaş olumlu gelişmeler yaşanmaya başladı. En zor durumda olan Pembe, doktoru daha uzun süre evlenmeye ikna edemeyecek gibi görünüyor.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Doktor, Yıldız’a aşık olmuştu dizinin ilk bölümlerinde. Pembe’de, doktora olan aşkından dolayı saçlarını, Yıldız’ın kendine has kızıl rengi saçlarına benzetmek için kızıla boyattı. Yıldız’a aşık olan doktor bakalım Pembe’ye de aşık olacak mı? Şu an için cevaplanması en zor sorulardan biri bu olsa gerek çünkü doktorun Pembe’de hiç gönlü yok gibi duruyor.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

On birinci bölümün sonlanmasıyla beraber gözler on ikinci bölüm fragmanına çevrildi. Her Cumartesi gününü iple çeken dizinin sıkı takipçilerinin heyecanını bir nebze de olsa yayınlanan fragman dindiriyor. Ne yalan söyleyelim bazen de yayınlanan fragmanlar dizinin sıkı takipçilerini daha da çok heyecanlandırıyor.

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Yayında

Kuzey Yıldızı on ikinci bölüm fragmanını izleyebilirsiniz

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.