Kuruluş Osman Kayı Obası Nerede ? Kuruluş Osman Nerede Çekiliyor?

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman dizisinde geçen oba nerede? Dizi nerede çekiliyor ? İzleyicilerin merakla beklediği ve bugün yayına başlayan Kuruluş Osman dizisinin obası nerede?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi izleyiciler tarafından dikkatle takip ediliyor. Atv ekranlarında 20 Kasım 2019 Çarşamba günü itibariyle yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman dizisi çarpıcı sahneleriyle ve oyuncu kadrosunun kalitesiyle izleyenleri mest etmeye devam ediyor.

Kuruluş Osman Kayı Obası Nerede ?

Atv’nin en iddialı dizilerinden biri olan Kuruluş Osman dizisinin başrollerinde Burak ÖZÇİVİT , Nurettin SÖNMEZ, Aslıhan KARALAR ve daha birçok başarılı isim yer alıyor. Kuruluş Osman dizisinin Diğer oyucuları arasında sürpriz oyuncular da yer alıyor.

Kuruluş Osman Nerede Çekiliyor?

Kuruluş Osman Konusu
Atv’nin iddialı dizilerinden olan Kuruluş Osman’da, Osman Gazi’nin hayatı ele alınacak.

Kuruluş Osman Kayı Obası Nerede ?

Kuruluş Osman Genel Hikaye
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu…Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı…Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…Kuruluş Osman…400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman Kayı Obası Nerede ?

Kuruluş Osman Oyuncuları
Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak, Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınoğlu

Kuruluş Osman Nerede Çekiliyor?

Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit, Osman karakterini canlandıracak. Saruhan Hünel, Kuruluş Osman dizisinde Alişar karakterini oynayacak. İsmail Hakkı, Kuruluş Osman dizisinde Samsa karakterini oynayacak. Abdül Süsler, Kuruluş Osman dizisinde Kalonoz karakterini oynayacak. Ragıp Savaş, Kuruluş Osman dizisinde Dündar karakterini oynayacak. Alma Terziç, Kuruluş Osman dizisinde Sofia karakterini oynayacak. Ayşegül Günay Demir, Kuruluş Osman dizisinde Zöhre karakterini oynayacak. Nurettin Sönmez, Kuruluş Osman dizisinde Bamsı karakterini oynayacak. Buse Arslan Deniz, Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterini oynayacak.

Kuruluş Osman Nerede Çekiliyor?

Kuruluş Osman dizisi İstanbul’da Beykoz’ a bağlı Riva bölgesinde çekiliyor.

Heyecanla izlenen ve izleyicilerin bir sonraki haftayı iple çektiği Kuruluş Osman Dizisi ile ilgili merak ettiğiniz her şey haberlerimizde olacak. Kuruluş Osman ile ilgili güncel haberleri takip etmek istiyorsanız dizihabercim’den ayrılmayın.