Kuruluş Osman Beğenildi mi? Kuruluş Osman İzleyici Yorumları

Kuruluş Osman Beğenildi mi? Kuruluş Osman İzleyici Yorumları
Atv ekranlarında 20 Kasım Çarşamba günü seyircileri ile buluşan Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul tarzında devam edecek gibi görünüyor.

Kuruluş Osman Beğenildi mi? Kuruluş Osman İzleyici Yorumları

Milyonların sabırsızlıkla beklediği Kuruluş Osman Dizisi sonunda seyirci ile buluştu.Kuruluş Osman Atv ekranlarında Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez Dizisi olacak gibi görünüyor. Peki Kuruluş Osman hakkında izleyici yorumları neler?

Bilindiği üzere Kuruluş Osman Dizisi Osmanlı devletinin beylikten devletliğe geçiş dönenini anlatan bir dizi. TRT 1 ekranlarında ki diriliş Ertuğrul dizisinden sonra devamı gelecek söylentileri ile herkesi heyecanlandıran Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü siz değerli seyircileri ile buluştu.
Seyircilerden genel olarak olumlu yönde oy alan Kuruluş Osman Dizisi çok heyecanlı geçecek.

Engin Altan Düzyatanın Ertuğrul karakterini oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Kuruluş Osman’a çok iddialı bir isim ile çalışma kararı aldılar. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Kuruluş Osman da Osmanlı devletinin temellerini atan Osman rolünde oynadı.
Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul ile karşılaştırıldığında birbirine çok benziyor.

Tabi ilkler her zaman farklıdır. Diriliş Ertuğrul bizleri daha ayrı bir heyecanlandırıyordu. Kuruluş Osman’da bizleri çok heyecanlandırıyor.
Sizlerin yorumlarını bekliyoruz. Kuruluş Osman Dizisi hakkında güzel görüşleriniz ve eleştirilerinizi sayfamızın alt kısmında yorum yaparak bizler ile paylaşabilirsiniz.
Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Herkese iyi seyirler diliyoruz.