Kuruluş Osman 7. Bölüm Neden Yok 1-8-15 Ocak 2020 Kuruluş Osman Yayınlanmayacak mı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi Kuruluş Osman dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey’in hayatı konu olarak alınıyor. Daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca izleyici tarafından takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi de ilgi ile takip edilmeye devam ediyor ancak Kuruluş Osman sevenlerine kötü haber geldi.

Bu hafta Kuruluş Osman yayınlanmayacak mı?Kuruluş Osman neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Tüm detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman 7. Bölüm Neden Yok 1-8-15 Ocak 2020 Kuruluş Osman Yayınlanmayacak mı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bozdağ Film’in yapımcılığında her Çarşamba günleri Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Dizinin başrolünde Burak Özçivit bulunuyor ve dizinin oyuncu kadrosunda Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel İsmail Hakkı Ürün, Seda Yıldız, Ayşegül Günay Demir, Eren Vurdem, Alma Terziç, Özge Törer ve daha birçok usta ve genç oyuncular bir arada bulunuyor.

Konusu kadar oyuncu kadrosuyla da ilgi çekici olan dizide heyecan ve aksiyon hiç durulmuyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan dizide Osman Bey’in hayatı konu alınıyor.

Kuruluş Osman 7. Bölüm Neden Yok 1-8-15 Ocak 2020 Kuruluş Osman Yayınlanmayacak mı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yayınlandığı her hafta izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisinin biten her bölümünden sonra izleyiciler merakla bir sonraki bölümü beklemeye ve geri sayıma başlıyorlar.

Kuruluş Osman sevenlerine maalesef ki kötü haber geldi. 30 Aralık ve 15 Ocak tarihleri arasında dizilerin yeni bölümleri yeni yıl reklam anlaşmaları sebebiyle yayınlanmaz. Bu sebepten dolayı Kuruluş Osman dizisinin 1 Ocak ve  8 Ocak tarihlerinde yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü ise normalde 15 Ocak’ta yayınlanacaktı ama o tarihte de Atv’de Türkiye Kupası karşılaşması olduğu için dizinin yeni bölümü 22 Ocak Çarşamba tarihine ertelendi.