Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile reyting rekorları kıran Kuruluş Osman yayınlanan ikinci bölüm ile heyecanlı dakikalar yaşattı. Osman beyin ne zorluklar ile Osmanlı devletini kurduğunu, Türk milletine ve dünyaya anlatan dizi Kuruluş Osman seyirciler tarafından olumlu yorumlar alıyor. Ancak olumlu yorumlarım yanı sıra elbette olumsuz eleştirilerde alıyor.

Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

Bazı karakterlerin yapmacık oynadığını düşünen izleyiciler varken, bazı yorumcular da, Osman Bey rolünü oynayan Burak Özçiviti eleştiriyor. Burak Özçivitin Engin Altan Düzyatan kadar iyi oynayamadığını düşünen bazı izleyiciler, Kurşun dizisinin final haberi ile birlikte, Ertuğrul’un yeniden diziye dönmedini istiyorlar.

Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

Bamsının oğlu Aybars henüz ilk bölümde öldü. İlk bölümde Aybarsın intikamını için Osman Bey tekfurun kalesini bastı. 2. Bölümde ise Osman Bey kaledeyken Tekfur öldürüldü. Tekfurun öldürülmesi ile birlikte suç Osman Beyin üzerine kaldı.

KURULUŞ Osman 3. Bölüm Fragman:

Kuruluş Osman da 2. Bölümde önemli olan olaylardan biri de , Babasının arkadaşı Osman Beyin Akıl hocası Şeyh Edebalı ile karşılaşması. Osman’ı kurtaran kız, Bala Hatun meğer Şeyh Edebalının Kızı imiş. Bala hatun Osman beyi babasının yanına götürerek görüşmelerini sağlar.

Kuruluş Osman 3. Bölüm Fragmanı

3. Bölüm Fragmanı yayınlandığında siz değerli takipçilerimiz ile sitemizin en alt kısmında paylaşacağız . Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Kuruluş 3. Bölüm Fragmanı;