Kuruluş Osman 1. Bölüm Beğenildimi

Kuruluş Osman 1. Bölüm Beğenildimi?

Ekranların sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz e final yaptıran, Çarşamba günlerini n vazgeçilmezi olmayı amaçlayan Kuruluş Osman dizisi 1. Bölümü ekranlara geldi.

Kuruluş Osman 1. Bölüm Beğenildimi?

TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisinin yerini alan, ancak TRT 1 de değil de, Atv ekranlarında seyirciler ile buluşan Kuruluş Osman dizisi gene olarak, seyirciden iyi yönde yorumlar alıyor.

Kuruluş Osman 1. Bölüm Beğenildimi?

Başrolünde Burak Özçivitin oynadığı Osmanlı dizisi Kuruluş Osman Atv ekranlarında hayranları ile buluştu.

Hem Osmanın hem de Ertuğrulunun sesleri hafiften koşul ve buğulu olarak ekrana veriliyor. Bunda da amaç sanırım biraz asillik katmak.

Trt 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisi ile Reyting rekorlarını alt üst eden Engin Altan Düzyatandan sonra Burak Özçivitte aynı performansı gösterecek gibi. Harika sahnelerin çekildiği müthiş dizide oyuncuların At binicilik Eğitimi aldığıda biliniyor. Osmanlı Devletinin kuruluş dönemini anlatan dizi, Çarşamba günlerinin Reyting rekorlarını alt üst etti. Gecenin en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman bu liderliği hiç bir diziye bırakmayacak gibi görünüyor.

Kuruluş Osman 1. Bölüm Beğenildimi?

Sizler de dizi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşınız. Gördüğünüz eksiklikleri ve ayrıntıları dile getirerek yorumlarda bulunabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul ile kıyaslandığında, Atv ekranlarına giren Kuruluş Osman sizce nasıl bir performans sergiledi ? Birbirine oldukça  benzeyen 2 dizi ilerleyen günlerde sizce nasıl bir hal alacak? kuruluş Osman Sizce diriliş Ertuğrul’un yerini tutacak mı?

Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler. İyi günler .