Kurşun Neden Erken Final Yapıyor? Neden Erken Bitti?

Fox ekranlarında oldukça iddialı başlayan Kurşun Dizisi 7. bölümü ile erken final yapma kararı aldı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu gibi oldukça ünlü isimlerin rol aldığı Kurşun dizisi 4 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan 7. bölümü ile final yaptı. Özellikle de Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul karakteri büyük bir hayran kitlesine sahip olan Engin Altan Dzüyatan hayranları böylesine kaliteli bir oyuncunun rol aldığı dizinin bu kadar erken bitmesine oldukça şaşırdı.

Kurşun dizisi hayranları dinin final bölümünü görünce Kurşun neden tutmadı? Kurşun dizisi neden erken bitiyor? Engin Altan hangi dizide oynayacak? gibi soruları sormadan edemedi. Peki ya Kurşun Dizisi Neden Bitti? Kurşun Dizisi tekrar başlayacak mı? Kurşun Dizisi Neden Yok? Tüm sorularınızın cevabı haberimizde.

İlk bölümünde Başta Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu olmak üzere oldukça iddialı bir kadro ile sezona başlayan Kurşun dizisi aslında oyuncuların kalitesine göre oldukça iddialı bir diziydi. Bu kadar kaliteli oyuncuların bir araya geldiği dizi zor bulunur. Ancak dizi sadece tanınan bilinen işini iyi yapan usta oyuncularla, kaliteli oyunculuklarla olmuyor. Peki bu kadar kaliteli oyuncularla başlanan dizi neden tutmadı?

Dizinin konusuna bakacak olursak Engin Altan Düzyatan’ın can verdiği savcı karakteri ile Burçin Terzioğlu’nun oynadığı mafya babasının gazeteci kızı rolü oldukça iyi gibiydi. Savcı bir mebusun ooğlunun cinayet davasını alarak başlattığı süreçte gazetecinin de yardımı ile oldukça çarpık ve karmaşık bir örgütün ipinin ucundan tutmuş ve zamanla derinlere inmeye başlamış ancak kardeşinin öldürülmesi ile hukuk adamı olmaktan çıkmış, kanunlarla bir yere varamayacağını anlayınca suçluların kendi cezasını kendisi kesmeye başlamıştır.

Oldukça kısır bir konuya sahip olan Kurşun dizisinde konu dışına çıkılmaya başlanmış ve artık konudan çok savcı ile  gazetecinin imkansız aşkı konu alınmaya başlamıştır. Zaten acımasız olan dizi sektörü bu kadar kaliteli oyuncuların bu kadar kısır ve basitleştirilmiş bir konu üzerine izleyiciyi ekranlara kilitlemeye çalışması tutmamıştır. Konu sıradanlaşınca oyuncuların oyunculukları da ikinci planda kalmış ve dizi reytinglerde kan kaybetmeye başlamıştır.

Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi ile ilgili de henüz net bir bilgi yok. Umarız Diriliş gibi iyi bir senaryo da yeniden kendisini izleme fırsatımız olur. Sizler Kurşun dizisinin erken bitirilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce Kurşun neden Erken final yaptı? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kurşun Dizisi Son Bölüm Fragmanı