Kuaförüm Sensine Bir Takım Geri Dönüyor! Hangi Takım Geri Geldi?

Show tv ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren hafta içi her gün kendisine oldukça yoğun bir izleyici kitlesi oluşturan Kuaförüm Sensin yarışması, ekranlarda gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında görünüyor. Yarışma ilk yayınlandığı gün farklı konsepti ile dikkat çekmişti. Ekranlarda daha önceden benzeri bir program olmadığı için, özgün bir program olması sebebiyle de dikkatleri üzerine toplayan Kuaförüm Sensin yarışması, beklenen ilgiyi gördü gibi görünüyor.

Kuaförüm Sensine Bir Takım Geri Dönüyor! Hangi Takım Geri Geldi?

Yarışmanın konsepti gereği her hafta bir takım yarışmaya ve hayallerine veda ediyor. Elbette her takım yarışmaya birinci olmak ve haftanın birincisi ödülü olan on bin Türk lirasını almak için geliyor. Ekranların karşısında hünerlerini sergileyen yarışmacılardan her hafta bir takım yani iki kişi elenerek Kuaförüm Sensin macerasına son veriliyor.

Yarışmanın konseptine göre elenen takım geri dönmüyor. 25-29 Kasım haftası yapılan açıklamaya göre ise daha önce yarışmadan elenen bir takım yarışmaya geri dönecek. Elbette yarışmaya damga vuran ve izleyiciler tarafından çok sevilen birçok takım daha önceden yarışmada yer aldı. Bu takımlardan hangisinin geri döneceğine ise izleyiciler karar verecek. Yapılan oylama sonucunda en yüksek oyu alan ve daha önceden yarışmada yer almış ancak elenmiş olan bir takım tekrar Kuaförüm Sensin macerasına başlayacak. Detaylar gelmeye devam ediyor..

Kuaförüm Sensine Bir Takım Geri Dönüyor! Hangi Takım Geri Geldi?

Kuaförüm Sensin yarışmasında daha önce izleyiciler tarafından oldukça beğenilen ikililer var. Bunlar arasında Bilal ve Buse, Sıla ve Mira, Hayat ve Özlem gibi birçok isimler var. Bu ve benzeri isimlerden acaba hangisi izleyicilerden en yüksek oyu alarak yarışmaya, hayallerine, Kuaförüm Sensin’e geri dönmeyi hak etti dersiniz? Detaylar gelmeye devam ediyor..

Kuaförüm Sensine Bir Takım Geri Dönüyor! Hangi Takım Geri Geldi?

En yüksek oyu alarak yarışmaya geri dönmeyi hak eden takım açıklandığında ilk olarak dizihabercim.com’da. Siz hangi takımın yarışmaya geri dönmesini istiyorsunuz? Yorum kısmına cevabınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.