Kuaförüm Sensin’de Turan Şahin Rüzgarı Esti Turan Şahin Kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor. Yarışmaya neredeyse her hafta bir ünlü isim katılarak yarışmanın neşesine neşe katıyor. Yarışmaya geçen hafta Adanalı şarkıcı Şahin Kendirci katılmıştı ve söylediği şarkılarla stüdyoyu neşelendirmişti. Yarışmaya bu hafta ise Turan Şahin konuk oldu ve ‘Ya Ben Anlatamadum Ya Sen Anlamayisun’ isimli şarkısını ve daha birçok şarkısını seslendirerek stüdyoda ki ve ekran başındaki herkesi eğlendirdi.

Kuaförüm Sensin’de Turan Şahin Rüzgarı Esti Turan Şahin Kimdir?

Gözde Kansu’nun sunumu ile izlediğimiz Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yarışmanın jürisinde Muammer Ketenci, Ayşegül Kartal ve Adnan Serter isimleri bulunuyor. Yarışmada 16-20 Aralık haftasında Taner-Aslı, Hasan-Buse, Betül-Şükran ve Tayfun-Serap ikililerinin kıyasıya kıyasıya mücadelesi sürüyor. Eğlenceli geçen yarışmada zaman zaman gergin anlar da yaşanıyor ancak bugün yarışmaya konuk olan Turan Şahin o gerginlikleri azaltmak için burada ve söylediği şarkılarla yarışmanın neşesine neşe katıyor.

Kuaförüm Sensin’de Turan Şahin Rüzgarı Esti Turan Şahin Kimdir?

Turan Şahin, 1984 doğumludur ve Trabzon Çaykaralı’dır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur ancak avukatlık mesleğini bırakıp tamamen şarkı alanına yönelmiştir. 2011 yılında çıkardığı ‘Sevdaya Mola’ isimli şarkı ile tanınmıştır ve 2016 senesinde ‘Karmadeniz’ albümü ile popüler olmuştur. Çıkış şarkısı olan ‘Ya Ben Anlatamadum’ şarkısıyla ise milyonlar tarafından dinlenmeyi başarmıştır.