Kuaförüm Sensin’de 20 Kasım Çarşamba Günü Birincisi Kim?

Kuaförüm Sensin’de 20 Kasım Birincisi Kim  Olacak?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajları yapılmaya başlanıyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor.

KUAFÖRÜM SENSİN JÜRİ ÜYELERİ

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

20 Kasım Çarşamba Günü 17 puan alarak günün sonuncusu olan takım Melek-Sevcan ikilisi oldu.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

20 Kasım Çarşamba Günü 20 puan alarak günün birincisi olan takım  Emine-Burak ve Veli- Neslihan ikilileri oldu. Dün olduğu gibi bugün de birincilik iki takım arasında paylaşıldı.

Kuaförüm Sensin güncel bilgileri haberlerimizde olacak.