Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol Kimdir?

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün son yılların en eğlenceli programı yayınlanıyor. Kuaförüm Sensin yarışması izleyiciler tarafından çok seviliyor ve ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada sekiz yarışmacı bulunuyor ve bir kuaför ile bir makyözden oluşan dört takım kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmaya her hafta bir takım yani iki yarışmacı veda ediyor. Yarışmadan ayrılan isimlerin yerine her hafta iki yeni yarışmacı katılıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında 9-13 Aralık haftasında yarışmaya iki yeni yarışmacı daha katılıyor. Bu yarışmacılar Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol. Fragmanda izlenilen yarışmacıların kim oldukları merak edilmeye başlandı bile. Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları hakkında tüm detaylar haberimizde.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışması Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Her hafta yeni heyecanların izlendiği programda, her hafta bir takım yarışmaya veda ediyor ve bir takım ise haftanın birincisi olarak on bin Türk lirası ödülü alıyor. Yarışmadan veda eden isimlerin yerine her hafta bir kuaför ve bir makyöz olmak üzere iki yeni yarışmacı yarışmaya katılıyor.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol Kimdir?

Yarışmadan elenen Veli ve Neslihan ikilisini yerine yarışmaya katılan iki yeni isim Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol oldu. Pazartesi gününden itibaren Show Tv ekranlarında izleyeceğimiz ikili yarışmada kalıcı olabilecekler mi hep beraber göreceğiz.

 

Tayfun Ateşoğlu

Tayfun Ateşoğlu, 1978 Ankara doğumludur. 1989 yılında kuaförlük mesleğine başlamıştır. Moda, defile ve reklam çekimlerinde görev aldı. 2008 yılında Wella Uluslararası Trend Vision yarışmasında 1. olarak ülkemizi Portekiz’de temsil etti.

Serap Varol

Serap Varol, yarışmaya Tayfun Ateşoğlu ile birlikte katılıyor ve mesleği makyaj sanatçısıdır.