Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Şükran İşhanlanlar ve Betül Çetin Kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. İlgi ile takip edilen Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta bir takım yarışmaya veda ediyor. Bir kuaför ve bir makyözün her hafta elendiği yarışmaya haftanın ilk günü olan Pazartesi günü yeni yarışmacılar katılıyor. Yarışmaya bu hafta 2 yeni isim daha katıldı ve bu isimlerden birisi ise Şükran İşhanlanlar.  Kuaförüm Sensin yarışmanın 13 Aralık Cuma günü bölümünün sonunda yayınlanan Pazartesi günü fragmanında Şükran İşhanlanlar ve Betül Çetin’in yarışmaya katıldığı görüldü ve Kuaförüm Sensin’i ilgi ile takip edenler Şükran Hanım’ı ve Betül Hanım’ıın kim olduğunu merak etmeye başladılar bile.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Şükran İşhanlanlar ve Betül Çetin Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta iki isim yarışmaya veda ediyor. Yarışmaya veda eden son isimler ise uzun süre yarışmada kalan Sevcan ve Melek ikilisi oldu. Yarışmada kaldıkları süre boyunca yaptıkları makyaj ve kestikleri saçlar ile isimlerinden söz ettiren ikilinin, Kuaförüm Sensin macerası son buldu. Elenen isimlerin yerine ise iki yeni isim daha yarışmaya katıldığı ve bu isimlerden birisi ise Şükran İşhanlanlar.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları Şükran İşhanlanlar ve Betül Çetin Kimdir?

Yarışmaya iddialı bir giriş yaptılar ve ellerinde getirdikleri bez ile Sevcan ve Melek’in masasını sildiler. Onların kötü enerjilerinden kurtulmak için bunu yaptıklarını söylediler. Yarışmaya yeni katılan İşhanlanlar ve Çetin, yarışmanın eğlenceli ve renkli isimlerinden olacak gibi görünüyor.