Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları 2 Aralık! Taner Güneri ve Aslı Yazar Kimdir ?

Hafta içi her gün Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada her hafta bir takım haftanın birincisi olarak on bin Türk lirası ödül alıyor ancak bir takım ise yarışmaya veda ediyor. Yarışmaya son veda eden isimler Emine ve Burak ikilisi olmuştu. Yarışmadan veda eden isimler yerine her hafta yarışmaya iki yeni isim katılıyor. Bir kuaför ve bir makyaj her hafta Pazartesi günü Kuaförüm Sensin macerasına başlıyor. Bu hafta yarışmaya katılan iki yeni isim ise Aslı Yazar ve Taner Güneri oldular.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları 2 Aralık! Taner Güneri ve Aslı Yazar Kimdir ?

Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmaya her hafta yeni isimler katılıyor. Yarışmaya en son katılan isimler Hasan ve Tevfik ikilisi olmuştu. Batmanlı olan Hasan Ağın yarışmada daha önce yer alan Bilal Ağın’ın ikizi. Hasan ve Tevfik ikilisi yarışmaya katıldıkları ilk hafta ellerinden geleni yaparak, biraz zorlansalarda yarışmada kalmayı başardılar. Yarışmadan elenen isimlerse Emine ve Burak ikilisi oldu. Elenen Emine-Burak ikilisi yerine ise yarışmaya Taner Güneri ve Aslı Yazar dahil oldular.

Kuaförüm Sensin Yeni Yarışmacıları 2 Aralık! Taner Güneri ve Aslı Yazar Kimdir ?

Taner Güneri

Taner Güneri, Adana’da yaşıyor ve kendisine ait bir salonu var. Renklendirme, saç ve makyaj uzmanı olan Güneri, gelin başı modelleri de yapıyor. Daha önceden bir çok ünlünün de saçını yaptı.

Aslı Yazar

Aslı Yazar, Adana’da yaşıyor ve hemşirelik bölümü mezunu. Makyaj uzmanı olan Yazar, 20 yaşında. Bekar olan Yazar’ın Adana’da bir işletmesi var ve aynı zamanda modellik de yapıyor.