Kuaförüm Sensin Yarışmasında Tevfik ve Melek Arasında Buzlar Eriyor Mu?

Tevfik Bozdağ

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasına Hasan Ağın ile birlikte katılan Tevfik Bozdağ, hem makyaj hem de şarkı söylemek konusunda oldukça iyi. Sporla da uğraşan Tevfik Bozdağ güçlü fiziği ile de dikkat çekiyor. 3 haftadır yarışmada olan Tevfik hem yaptığı makyajlarla dikkat çekerken hem de yarışmacılardan Melek’e karşı olan yakın tavırlarıyla da dikkat çekiyor. Bu durum Kuaförüm Sensin yarışmasını ilgiyle takip edenlerin akıllarına Melek ve Tevfik arasında acaba bir şeyler mi var sorusunu getirdi.

Melek Gültekin

Kuaförüm Sensin Yarışması Tevfik ve Melek Arasında Buzlar Eriyor Mu?

Melek’e karşı yakın tavırlarıyla dikkat çeken Tevfik Bozdağ daha önce de Melek’e bir fırça hediye almıştı ancak daha sonradan aralarında yaşanan bir gerginlik sebebiyle Melek fırçayı Tevfik’e fırlatmıştı. Bu olaydan sonra araları açılan Tevfik ve Melek, 9 Aralık Pazartesi günü yayınlanan programda tekrar barışmışlardı ve hatta bir olay sonucu Melek, Tevfik’in yanına giderek ona sarılmıştı. Bekar olan yarışmacı Tevfik, yarışmaya katıldığı ilk günlerde evlenmeyi çok istiyorum demesi akıllara acaba aralarında bir şeyler mi yaşanıyor sorusunu da getirdi.

 

Kuaförüm Sensin Yarışması Tevfik ve Melek Arasında Buzlar Eriyor Mu?

Bu konuya açıklığı ise Melek’in yarışma esnasında söylediği sözler getirdi. Melek aralarında bir şeyin olmadığını, Tevfik’in sadece yarışmada kendisine yakın olan bir arkadaşı olduğunu söyledi ama ilerleyen günler ne getirir bilinmez.