Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Kuaförüm Sensin Yarışmasın’da Veli – Neslihan ikilisi, özellikle Veli’nin hayat hikayesini anlatmasıyla izleyiciler tarafından ilgi çekmeye başladı. Zaman zaman stüdyoda duygusal anlar yaşanmasına sebep olan ikiliden özellikle Neslihan, marjinal görünümüyle de dikkat çekiyor.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Kuaförüm Sensin Neslihan geçmiş bölümlerde gördüğü bir rüyadan bahsetmişti. Rüyayı duyan yarışmacılar, bu rüyaya çok şaşırdılar. İzleyicileri de meraklandıran rüyadan sonra izleyiciler yarışmaya bir çok resim gönderdiler. Yarışmaya gönderilen bu resimlerin kimin resmi olabileceği  merak konusu oldu.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Her gün farklı konseptlerin uygulandığı programda yarışmacılar, bir yandan saç kesip makyaj yaparken bir yandan da Raşit’in kim olabileceğini düşünmeye koyuldular. Gelen resimlerden bakalım Raşit’in kim olduğunu bulabilecekler mi ?

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

İzleyicilerin merakla beklediği ve Neslihan’ın inatla açıklamadığı Raşit ‘i izleyiciler her yerden aramaya başladılar. Daha kimse tanımadığı halde Raşit, en az yarışmacılar kadar ünlü oldu desek yanlış söylemiş sayılmayız.

KUAFÖRÜM SENSİN JÜRİ ÜYELERİ

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

21 Kasım Perşembe günü yayınlanan programda izleyicilerin gönderdiği resimleri stüdyoya getiren Gözde Kansu, resimleri Neslihan’a gösterdi ve hangisi Raşit diye Neslihan’a sordu.

Kuaförüm Sensin Yarışması Raşit Kim?

Programın sunucusu Gözde Kansu’nun sorusu üzerine Neslihan, bir rüya gördüğünü ve o rüyada birisine aşık olduğunu söyledi. O kişiyi bulmaya çalıştığını ve o kişinin isminin de Raşit olduğunu söyledi. Böylece gelen resimlerin sebebi de anlaşılmış oldu.

Kuaförüm Sensin ile ilgili tüm gelişmeler haberlerimizde olacak. Bizi takip ettiğiniz  için teşekkür ederiz.