Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kimdir? Yeni Yarışmacılar Abdullah Sezer ve İsmihan Çetin

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin’de, yeni bir haftanın daha başlangıcı yapıldı. Yarışmadan geçtiğimiz hafta elenen Tayfun ve Serap ikilisinin yerine bugün yarışmaya Abdullah Sezer ve İsmihan Çetin katıldı. İddialı bir yarışmacı olduğunu söyleyen Abdullah Çetin, size ayvayı yedirmeye geldim diyerek yarışmacı arkadaşlarına göz dağı verdi.

Yeni yarışmacılar mekanın sahibi olarak geldiklerini söylediler ve oldukça iddialı olduklarını belirttiler. Kuaförüm Sensin takipçileri ise yeni yarışmacıları araştırmaya başladılar bile. Sizler için bu haberimizde yarışmaya yeni katılan ve Konyalı olan Abdullah Sezer’i araştırdık.

Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kimdir? Yeni Yarışmacılar Abdullah Sezer ve İsmihan Çetin

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasının 2020 yılında elenen ilk isimleri Tayfun ve Serap oldu.

Yarışmadan ayrılan Tayfun ve Serap’ın yerine ise onların yerini dolduracak iki yeni iddialı isim daha geldi. Yarışmaya Konya’dan katılan İsmihan Çetin ve Abdullah Sezer, bu hafta yarışmada, Hasan-Buse, Taner-Aslı ve Zeynep-Özlem ikilileri ile yarışacaklar. Yarışmaya bu hafta katılan Abdullah Sezer, Konyalı ve 23 yaşında. Gelin yeni yarışmacı Abdullah Sezer’i daha yakından tanıyalım.

Kuaförüm Sensin Yarışmacısı Abdullah Sezer Kimdir? Yeni Yarışmacılar Abdullah Sezer ve İsmihan Çetin

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin’e bu hafta katılan Abdullah Sezer, yarışmaya Konya’dan katılıyor. Konya’nın en tanınmış ve önde gelen make-up artistlerinden birisi olan Abdullah Sezer’in ünü Konya dışına da taşmış durumda. Meslekte beşinci yılı olan Abdullah Sezer’in Konya’da kendisine ait bir salonu da bulunmakta ve salonunda kalıcı makyaj, kirpik perması, lifting kirpik, saç, manikür, pedikür, kalıcı oje ve makyaj alanlarında hizmet veriyor. Abdullah Sezer’in instgram hesabında 50 bine yakın takipçisi bulunmakta ve onu takip etmek isteyenlerin Instagram’da @abdullahsezermakeup adresine girmeleri gerekir.