Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

 

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor.

Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Zaman zaman sataşmaların yer aldığı yarışmada duygusal anlarda yer alıyor.

Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmasında yer alan Veli amca, kızı sözkonusu olduğunda duygusal anlar yaşıyor. Kızıyla bir bağının olmadığını ve söylüyor.

Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajları yapılmaya başlanıyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasında kızının adı geçince duygulanan Veli amca’nın kızının kim olduğu ve neden aralarının bozuk olduğu izleyicileri meraklandırıyor.

Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor.

KUAFÖRÜM SENSİN JÜRİ ÜYELERİ

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Kuaförüm Sensin Veli Amca’nın Kızı Kim?

Kuaförüm Sensin’de yarışmacılar çocuklarına selam gönderirken Veli amca kızına selam yollamak istemedi. Sebep olarakta kızıyla bağının olmamasını söyledi. Veli amcanın kızının kim olduğu izleyicileri meraklandırmaya başladı. Kızının kim olduğuyla ilgili şuan için bilgi paylaşmayan Veli amca, ilerleyen günlerde bu konuyla ilgili bilgi verdiğinde haberlerimizde paylaşacağız.

Takipte Kalın.