Kuaförüm Sensin Tevfik Bozdağ Yarışmadan Ayrılıyor mu?

Tevfik Bozdağ

Kuaförüm Sensin yarışması güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışması ilgiyle takip ediliyor ve hafta içi her gün izleyenlerini eğlendirmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında 4 kuaför ve 4 makyözden oluşan toplam dört takım kıyasıya mücadele ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmacılar da en az yarışmanın kendisi kadar ilgi çekiyor. Özellikle 4 hafta önce yarışmaya katılan Tevfik Bozdağ, güçlü fiziği, güzel sesi ve yaptığı makyajlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının 11 Aralık bölümünün sonunda yayınlanan bir sonraki gün fragmanın da Tevfik Bozdağ sevenlerine kötü haber verdi. Tevfik Bozdağ yarışmadan ayrılıyor mu?

Kuaförüm Sensin Tevfik Bozdağ Yarışmadan Ayrılıyor mu?

Kuaförüm Sensin yarışmacılarından Tevfik, iyi bir makyaj sanatçısı olmasına rağmen programda ise yaptığı makyajlarla takım arkadaşı Hasan’ı puan olarak geri çektiği düşünülüyor. Tevfik son günlerde özellikle Melek’le arasında yaşananlar sebebiyle de çok yıprandı. Araları bir bozulup bir düzeliyor hatta Tevfik, Melek’e hediye olarak bir fırça almıştı. Aralarında yaşanan bir gerginlik sebebiyle Melek hediyesini yere fırlatmıştı. Bu ve bunun gibi yaşanan birçok gerginlik acaba Tevfik’in yarışmadan ayrılmasına mı sebep oluyor?

Tevfik ve Hasan

Kuaförüm Sensin Tevfik Bozdağ Yarışmadan Ayrılıyor mu?

Kuaförüm Sensin yarışmasının 11 Aralık bölümünden sonra yayınlanan bir sonraki gün fragmanında Tevfik yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi ancak Tevfik’in bir şekilde ikna edilip takım arkadaşı Hasan’ı yarı yolda bırakmayacağını düşünüyoruz. Bu yola birlikte girdiler ve Tevfik düştüğü yerden geri kalkarak yarışmaya devam edecektir.