Kuaförüm Sensin Tayfun Ateşoğlu’nun Eski Hali Görenleri Şaşırttı

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının yarışmacıları ise oldukça dikkat çekiyor. Yarışmanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri ise Tayfun Ateşoğlu. Özellikle kestiği saçlarla sürekli yarışmanın gündeminde olan Tayfun Ateşoğlu, hem jürilerden hem de yarışmacı arkadaşlarından büyük övgüler alıyor. İddialı yarışmacı Tayfun Ateşoğlu, yayınlanan eski fotoğraflarında rahmetli sanatçı Barış Akarsu’ya benzerliği ile oldukça dikkat çekti.

1989 yılında kuaförlük mesleğine başlayan Tayfun Ateşoğlu, 2008 yılında Wella Uluslararası Trend Vision yarışmasında birinci olarak ülkemizi Portekiz’de temsil etmiştir.

Kuaförüm Sensin yarışmasının 3 Ocak 2020 Cuma günü bölümünde yayınlanan, yarışmacı Tayfun Ateşoğlu’nun eski fotoğrafları onu yine programın gündemine oturttu. Fotoğrafları gören izleyiciler, yarışmacılar ve jüriler ise oldukça şaşırdı.

Kuaförüm Sensin Tayfun Ateşoğlu’nun Eski Hali Görenleri Şaşırttı

Yarışmaya katıldığı ilk 2 hafta takım arkadaşı Serap ile beraber birincilik elde eden Tayfun Ateşoğlu, mesleğinde oldukça usta. Daha önceden de kuaförlük ile ilgili bir yarışmaya katılan Tayfun Ateşoğlu, orada da kestiği saçlarla övgüler almayı ve gündeme oturmayı başarmıştı. Kuaförüm Sensin’de özellikle her gün giydiği siyah kıyafetler ile oldukça dikkat çeken Tayfun Ateşoğlu’nun bugün yayınlanan eski fotoğraflarını gören herkes şaşkınlık geçirdi.

Kuaförüm Sensin Tayfun Ateşoğlu’nun Eski Hali Görenleri Şaşırttı

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol birlikte yarışıyorlar. Yarışmanın en iddialı takımlarından olan Tayfun ve Serap, hem yaptıkları işlerle hem de güzel davranışları ile herkese örnek oluyorlar. Yarışmaya katıldıkları ilk iki hafta birincilik elde eden Tayfun ve Serap, hem işlerinde ne kadar iyi olduklarını hem de yarışmanın en iddialı takımlarından olduklarını da kanıtladılar.