Kuaförüm Sensin Taner Güneri’den Sürpriz Aşk İddiası

Kuaförüm Sensin Taner Güneri’den Sürpriz Aşk İddiası

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de uzun zamandır yarışmacı olan Taner’den sürpriz bir açıklama geldi. Yarışmanın en çok sevilen, sempatik yarışmacısı Taner, yaptığı açıklama ile stüdyodaki herkesi oldukça şaşırttı.

Kuaförüm Sensin yarışmasında daha önce borçları ile gündeme gelen Taner, bu sefer aşk iddiası ile gündeme geldi. Yaptığı açıklama ile takım arkadaşı Aslı hariç herkesi oldukça şaşırtan Taner, ekran başındaki sevenlerini de oldukça meraklandırdı.

Taner, daha önce yarışmada beraber yarıştıkları Batmanlı Hasan üzerinden bir örnek vererek stüdyodaki herkesi hayrete düşürdü. Taner, ‘Hasan gibi benimde bu aralar karnımda kelebekler uçuşmaya başladı’ diyerek aşk iddialarını da doğruladı. Peki Kuaförüm Sensin’in yakışıklı yarışmacısı Taner’in gönlü kimde dersiniz?

Kuaförüm Sensin Taner Güneri’den Sürpriz Aşk İddiası

Aslen Sivaslı olan ve Adana’da yaşayan Taner, Kuaförüm Sensin’e katıldığı günden itibaren, yetenekli bir kuaför olduğunu hem jürilere hem de ekran başındaki izleyicilere kanıtladı. Yarışmanın eğlenceli ismi Taner, bir çok kez farklı olaylarla gündeme geldi ancak bu sefer aşk iddiası ile gündemde.

Kuaförüm Sensin yarışmasında konuyla ilgili ipuçları veren Taner, sizlere bir sürprizim var diyerek herkesi daha da çok meraklandırdı.

Kuaförüm Sensin Taner Güneri’den Sürpriz Aşk İddiası

Kuaförüm Sensin yarışmasında Taner’i ilgiyle takip edenlerin, elbetteki Taner’in gönlünün kimde olduğuyla ilgili fikirleri vardır. Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın lütfen.