Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:15’de yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajları yapılmaya başlanıyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

 

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir?

KUAFÖRÜM SENSİN SUNUCUSU

Kuaförüm Sensin Yarışması’nda, en iyi saç ve makyajı yapmaya çalışan yarışmacılara her gün yapmaları gereken konsepti duyuran, yarışmanın neşe dolu sunucusu Gözde KANSU’dur. 23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren başarılı bir eğitim hayatı geçiren ve kendisini daima televizyon ekranlarında görmeyi amaç edinmiş olan Kansu, zaman içerisinde eğitimini de bu alana doğru yönlendirmekten kaçınmamıştır.

Gözde KANSU

Gözde Kansu, profesyonel olarak oyuncu eğitimi alabilmek adına üniversitede de bu alana eğilmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar  Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Kansu, zaman içerisinde Oyuncu Dükkanı isimli cast ajansı ile anlaşmış ve profesyonel kariyerine bu ajansın vermiş olduğu işler ile resmen start vermiştir. Başarılı eğitimin ardında kısa sürede dizilerde yer almaya başlamıştır.

Kuaförüm Sensin Yarışması, günün ve haftanın birincilerini öğrenmek, yarışmacılar ve jüriler hakkındaki haberlerden geri kalmak istemiyorsanız haberlerimizi takip etmelisiniz.

 

Kuaförüm sensin jürileri kimlerdir ?

https://dizihabercim.com/wp-admin/post.php?post=1201&action=edit