Kuaförüm Sensin Neslihan Aydın Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Show Tv’nin ilgiyle izlenen yarışma programı hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor. Sekiz yarışmacının kıyasıya mücadelesine tanık olunan yarışmada her yarışmacı hayat hikayesiyle izleyenleri etkiliyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında öyle bir isim var ki farklı tarzı ile izleyiciler tarafından çok beğenildi. Neslihan Aydın eğlenceli kişiliği ile son haftalarda yarışmaya renk katan isimlerden oldu. Kuaförüm Sensin izleyicileri ilgileri üzerine çeken yarışmacının kim olduğunu merak etmeye başladılar. Kuaförüm Sensin yarışmacısı Neslihan Aydın hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Kuaförüm Sensin Neslihan Aydın Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Yarışmanın renkli simalarından olan Neslihan yarışmaya Veli Bey ile katıldı. Yarışmaya renk katan ve yaşam dolu, hareketli tavırlarıyla dikkat çeken Neslihan kısa sürede hem yarışmacılar hem de izleyiciler tarafından çok sevildi. Özellikle yarışmada anlattığı bir rüyasından sonra Kuaförüm Sensin gündemine oturdu. Neslihan rüyasında hayatının aşkı Raşit isminde birisini görür ve yarışmada bu rüyasını anlattı. Bunun üzerine yarışmanın sunucusu Gözde Kansu, Raşit’in robot resmini çizdirdi ve yarışmacı Neslihan’ın rüyasında aşık olduğu Raşit’i tüm Türkiye’de aramaya başladılar.

Kuaförüm Sensin Neslihan Aydın Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Neslihan Aydın yarışmaya katıldığı ilk gün astroloji, moda ve makyajda profesyonel olduğunu ve manevi bir hayat yaşadığını söylemişti. Neslihan Aydın 40 yaşındadır ve 13 yıldır sinema sektöründe make-up artisti olarak çalışmaktadır. Hiç evlenmemiştir ve çok değer verdiği annesi ile beraber yaşamaktadır. Yaprak Dökümü, Kolpaçino, Çakallarla Dans, Kutsal Damacana, Devrim Arabaları, Mahpeyker, Canım Ailem gibi dizi ve filmlerde set makyözü olarak çalışmıştır.