Kuaförüm Sensin Jürisine Bomba Transfer Yeni Jüri Üyesi Kim?

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara geliyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda ise Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyordu ancak bu hafta Kuaförüm Sensin jürisine yeni bir isim daha katıldı.

Kuaförüm Sensin jürilerinden Adnan Serter, yarışmacıların konsepte uygun olarak kestiği saçları puanlıyor ve Ayşegül Kartal ise yarışmacıların konsept dahilinde yaptığı makyajlara bakarak onlara puan veriyor. Ünlü modacı Muammer Ketenci ise modellerin kıyafetlerinin; saç, makyaj ve konsepte uyup uymadığına göre yarışmacıları puanlıyor. Yarışmaya bu hafta yeni bir jüri üyesi daha katılıyor. Kuaförüm Sensin’e katılan yeni jüri üyesi kimdir?

Kuaförüm Sensin Jürisine Bomba Transfer Yeni Jüri Üyesi Kim?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Betül-Şükran ve Taner-Aslı ikilileri yarışıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında normalde her hafta bir takım yarışmaya veda ediyordu ancak geçtiğimiz hafta Hasan-Buse ve Şükran-Betül ikilileri aynı puanı alarak yarışmanın en düşük puanını alan ikililer oldu. Jürilerin kararıyla geçtiğimiz hafta hiç bir takım elenmedi ve aynı kadro yarışmaya devam edilme kararı alındı ancak kadroya yeni bir isim dahil oldu. Normalde her hafta 2 yeni yarışmacı yarışmaya dahil olurdu ancak bu hafta yarışmaya bir isim katıldı ve o isim de yeni bir jüri üyesi.

Kuaförüm Sensin Jürisine Bomba Transfer Yeni Jüri Üyesi Kim?

Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda 23 Aralık Pazartesi gününden itibaren Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal yanında Tuğba Özay’ı da göreceğiz. Kuaförüm Sensin takipçileri için yeni jüri üyesi Tuğba Özay’ın biyografisini araştırdık.

Tuğba Özay, 10 Şubat 1978 İstanbul doğumludur. Aslen Trabzonlu’dur. Ünlü bir model olan Tuğba Özay, modelliğinin yanı sıra sunuculuk, dizi oyunculuğu ve şarkıcılık da yapmaktadır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro bölümünde eğitim görmüştür. Sonradan Görmeler, Hemşerim, Aynalı Tahir, Çiçek Taksi, Zehirli Çiçek, Yapayalnız, Bizim Otel gibi dizilerde rol aldı. ‘Dekolte’ ve ‘Melekler Evi’ gibi müzik eğlence programlarında sunuculuk yapmıştır. Fısıltı Dergisi, Zeyn Ayakkabı, Jandarma Güçlendirme Vakfı, Sabah Gazetesi, Star Live Dergisi, Schlafgut, Burda Dergisi reklam fimlerinde rol aldı. Birçok ünlü sanatçının klibinde oynadı. 2010 yılında ilk albümü olan ‘Armoni’yi çıkardı. Daha sonra ‘Üç Nokta ve ‘Pes Etme’ isimli 2 albüm daha yayınladı. 2016 yılında Survivor ünlüler takımında da yer aldı.