Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir ?

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir ?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir ?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Kuaförüm Sensin’de Günün Birincisi Kim  Olacak?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir ?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajları yapılmaya başlanıyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

 

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri Kimdir ?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor.

KUAFÖRÜM SENSİN JÜRİ ÜYELERİ

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Adnan SERTER

Çocukluğundan itibaren kuaförlük yapan Adnan SERTER, 1967 İstanbul doğumludur. Mesleğe çıraklıktan girmiştir. Marmara Üniversitesi Elektrik Yüksek Okulunu kuaförlük için yarım bırakıp 1986 yılından beri kuaförlük yapmaya başladı. 1989 yılında ilk kuaför dükkanını açtı.

Muammer KETENCİ

İki çocuk babası olan Muammer Ketenci, 1965 yılında İstanbul’da doğdu.

İlköğretim ve lise eğitiminin ardından, Avrupa’da tasarım ve moda alanında eğitim gördü. Aslen Trabzon Akçaabatlı olan Muammer Ketenci, 30 yılın üzerinde takı tasarım ve aksesuar ile uğraştıktan sonra tekstil sektörüne geçti.

Ayşegül KARTAL

1981 yılında İstanbul’da doğan Ayşegül Kartal, uzun yıllar makyöz olarak çalışmalarını sürdürdü. Kariyerine reklam filmi çekimlerinde makyözlük yaparak adım atan Ayşegül Kartal, daha sonra birbirinden farklı projelerde makyöz olarak çalıştı.

 

Kuaförüm Sensin Sunucusu Kimdir ?

https://dizihabercim.com/wp-admin/post.php?post=1190&action=edit

 

Kuaförüm Sensin Yarışması ile ilgili güncel haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.