Kuaförüm Sensin Hasan Ve Aslı Arasında Şok Gelişme!

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin aşk rüzgarları esiyor. Yayınlandığı her gün ilgiyle takip edilen ve heyecanla izlenen Kuaförüm Sensin yarışmasında çıkan dedikodular doğru mu?

Kuaförüm Sensin yarışmacılarından Hasan ve Aslı arasında yakınlaşmanın sebebi ne? Daha önce Kuaförüm Sensin’in eski yarışmacılarından Tevfik ve Melek hakkında çıkan dedikodular gerçeği yansıtmamıştı. Stüdyoda sıcak rüzgarlar estiren Hasan ve Aslı yakınlaşması sadece bir yakın arkadaşlıktan ibaret mi? Detaylar haberimizde.

Kuaförüm Sensin Hasan Ve Aslı Arasında Şok Gelişme!

Kuaförüm Sensin yarışmasında Hasan, Buse ile Aslı, Taner ile yarışmaya devam ediyor. Yarışmada birbirlerine rakip olan Aslı ve Hasan arasında son günlerde yaşananlar kafaları karıştırdı. Bir dargın bir barışık olan ikilinin arasında gerçekten bir aşk var mı?

Yarışmaya Batman’dan katılan Hasan, 18 Aralık 2019 Çarşamba günü, Adana’lı Aslı’ya hediye olarak bir ayna verdi ve sana senden daha güzel bir hediye veremezdim diyerek stüdyoda romantik anlar yaşandı. Hasan ve Aslı arasındaki ilişki ise o gün başladı.

Kuaförüm Sensin Hasan Ve Aslı Arasında Şok Gelişme!

Hasan ve Aslı arasındaki yakınlaşma Aslı’nın takım arkadaşı Taner’i oldukça kızdırıyor. Daha önce Aslı’ya kimin gönderdiği bilinmeyen bir hediye daha gelmişti ve Taner, Hasan’dan şüphelenerek duruma sinirlenmişti. Adanalı bir kızın masasına yaklaşmak cesaret ister diyerekte tepkisini ortaya koymuştu Taner.

Kuaförüm Sensin Hasan Ve Aslı Arasında Şok Gelişme!

Stüdyodaki herkes, Hasan’ın Aslı’ya ve Aslı’nın Hasan’a karşı olan ilgisinin farkında. Ancak Hasan’ı bir videoda Buse’yi, Aslı’ya tercih etmesi aralarını açmıştı. Aslı videoyu izledikten sonra oldukça üzülmüştü ve bir süre uzak kalmışlardı.

Son günlerde aldıkları bir karar ile yarışma ve ilişkilerini ayrı tutmaya karar verdiler ve bu karar sayesinde tekrar eski günlerine döndüler.