Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Yarışmaya Veda mı Ediyor Hasan’ın Jürilerden İsteği Ne Oldu?

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin, hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla izlediğimiz Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri koltuğunda ise Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci isimleri bulunuyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında 4 takım kıyasıya mücadele ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasının en iddialı takımlarından olan Hasan ve Tevfik ikilisinin aldığı karar ise sevenlerini üzdü. 12 Aralık Perşembe günü bölümünde Tevfik’in sözleri olay yarattı ve acaba yarışmanın sevilen takımlarından olan Hasan ve Tevfik ikilisi yarışmaya veda mı ediyor sorusunu akıllara getirdi.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Yarışmaya Veda mı Ediyor Hasan’ın Jürilerden İsteği Ne Oldu?

Hasan Ağın Kuaförüm Sensin yarışmasına Güneydoğu’nun güleryüzlü insanlarının şehri, petrol şehri Batman ilinden katılıyor. Daha önce ise yarışmada ikiz kardeşi olan Bilal Ağın yarışmıştı ve uzun süre yarışmada kalarak iyi bir kuaför olduğunu tüm Türkiye’ye kanıtlamıştı. Hasan Ağın ise 4 haftadır yarışmada ancak takım arkadaşı Tevfik’in aldığı bir karar ile Hasan’da yarışmadan ayrılmak zorunda kalabilir.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Yarışmaya Veda mı Ediyor Hasan’ın Jürilerden İsteği Ne Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasının son günlerinde Hasan ve Tevfik ikilisinden, Tevfik’in yaptığı makyajlar beğenilmemeye başladı. Hem yarışmacılardan hem jürilerden ağır eleştiriler alan Tevfik artık dayanamadığını ve yarışmadan çekilmek istediğini söyledi. Bu durum üzerine ise Hasan daha kendini yarışmada kanıtlayamadığını ve yarışmada kalmak istediğini söyledi ancak jürilerin kararı ne olacak? Tevfik ile beraber Hasan da mı yarışmaya veda edecek yoksa Hasan başka bir makyözle yarışmaya devam mı edecek? Hep beraber bunun cevabını ilerleyen bölümlerde alacağız.