Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Kimdir?

Show Tv’nin sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin, hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Kuaförüm Sensin yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunmaktadır. Sekiz yarışmacının dördü kuaför diğer dördü ise makyözden oluşmaktadır. Yarışmacılar, ikili takımlar halinde yarışmaktadırlar. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz bulunmaktadır.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasında önce belirlenen sürede saçlar yapılmaktadır. Daha sonra ise modellerin makyajları yapılmaktadır. Yapılan saç ve makyajlar için her gün farklı konseptler belirlenmektedir. Belirlenen konsepte uyularak önce saçlar daha sonra ise makyajlar yapılmaktadır.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Kimdir?

Yarışmaya modeller kandi istekleri ile katılmaktadır. Her hafta Pazartesi günü yarışmaya katılan modeller beş gün boyunca hangi kuaför ve makyöz ikilisine düşerlerse, onlarla beraber beş gün yarışmada kalmaktadır. Pazartesi günü her takım, bir renk söyler ve o renklerde modellerin isimleri yazılı olur. Takımın söylediği renkte hangi model çıkarsa o model takımın beş gün boyunca saç ve makyajını yapacağı kişi olur.

Kuaförüm Sensin’de 22 Kasım Cuma gününü neler oldu?

Kuaförüm Sensin’de Cuma günü eleme günüdür. Her hafta Cuma günleri, bir takım yani bir kuaför ve bir makyöz eleniyor. Heyecanlı dakikalara sahne olan 22 Kasım günü beklenmedik bir veda olmuştu. 21 Kasım Perşembe günü yarışmaya kolu sargıda gelen Bilal Ağın için acaba elenecek mi, bu şekilde saç kesebilir mi ? dedikoduları çıkmıştı. Bu dedikodulara o gün birinci olarak cevap veren Bilal Ağın, 22 Kasım Cuma günü ise haftanın en düşük puanını alarak veda etmişti.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Kimdir?

Bilal yarışmaya veda etti etmesine ancak yarışmanın Cuma günü yayınlanan 25 Kasım fragmanında Bilal’in ikiz kardeşi olan Hasan görünmüştü. Yani Bilal gitti ancak ikizi Hasan geldi. Bakalım Bilal’in bıraktığı yerden Hasan devam edebilecek mi? Yarışmada tutunabilecek mi? Hasan Ağın, daha önceden de yarışmaya misafir olarak gelmişti.

Kuaförüm Sensin Hasan Ağın Kimdir?

Kuaförüm Sensin Yarışması’na 25 Kasım Cuma günü katılan Hasan Ağın, daha önceden yarışmada on üç hafta kalarak yarışmaya damga vuran ve bu on üç haftanın beş haftasında da birincilik elde eden Bilal Ağın’ın ikiz kardeşidir. Batmanlı olan Hasan Ağın, on dokuz yıldır bayan kuaförlüğü yapmaktadır. Hasan Ağın, otuz dört yaşındadır ve bir kız çocuğu babasıdır. Batman halkı tarafından çok sevilen ve desteklenen Hasan Ağın, teknik eğitimler de vermektedir.

Kuaförüm Sensin yarışması ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberlerimizde olacaktır.

Sizce Hasan Ağın yarışmada tutunabilecek mi dersiniz? Yorumlarını bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.