Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak Kimdir?

Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak Kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasına 20 Ocak 2020 Pazartesi günü katılan Erbil Çaylak, stüdyoya oldukça iddialı bir giriş yaptı ve herkes tarafından da oldukça merak edilmeye başlandı.

Pazartesi gününden itibaren yarışmada Merve Hasbutcu ile beraber Erbil Çaylak her gün birinci olmak ve haftanın finalinde on bin Türk lirası ödülün sahibi olmak için uğraşacaklar. Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken yeni yarışmacı Erbil Çaylak’ı daha yakından tanıyalım.

Erbil Çaylak, yarışmadan geçtiğimiz hafta elenen Özlem ve Zeynep ikilisinden, Özlem’in yerine kuaför olarak yarışmaya katıldı. Stüdyoya girdiği ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Erbil Çaylak, saç tasarımcısı ve renk uzmanı.

Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak Kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de, her hafta Cuma günleri iki yarışmacı eleniyor ve Pazartesi günleri ise iki yeni yarışmacı, yarışmaya katılıyor. Bu hafta ise yarışmaya oldukça iddialı iki yeni isim daha katıldı.

Yarışmaya bu hafta katılan Erbil Çaylak ve Merve Hasbutcu, oldukça iddialı bir giriş yaparak, bu yarışmada uzun süre kalacaklarının da sinyallerini verdiler.

Kuaförüm Sensin Erbil Çaylak Kimdir?

Erbil Çaylak, 19 senedir kuaförlük yapıyor ve mesleğe küçük yaşlardayken, abisinin kuaför dükkanına giderek başladı. Saç tasarımcısı ve renk uzmanı olan Erbil Çaylak, 1986 doğumlu. İstanbul’da Akbatı AVM Çarşı’da kuaför salonunda çalışan Erbil Çaylak’ın, @erbil.caylak isimli instgram hesabı bulunuyor.