Kuaförüm Sensin Buse Şimşek Kimdir Yarışmaya Geri Döndü

Show TV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Kuaförüm Sensin ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara geliyor. Yarışmanın jürisinde ise Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor. Yarışmada her hafta en düşük puan alan takım eleniyor. Yarışmada son olarak elenen isimler Sevcan ve Melek ikilisi oldu ancak bir isim ise yarışmadan kendi isteğiyle çekilme talebinde bulundu. Yarışmadan çekilen Tevfik Bozdağ’ın yerine ise daha önce Kuaförüm Sensin’de yarışan Buse makyöz olarak yarışmaya geri döndü. Kuaförüm Sensin yarışmasında daha önce Bilal Ağın ile beraber yarışan Buse Şimşek yarışmaya geri döndü.

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek Kimdir Yarışmaya Geri Döndü

Kuaförüm Sensin yarışmasında daha önce Batmanlı Bilal ile beraber yarışan Buse Şimşek yarışmaya geri döndü. Yarışmada 14 hafta boyunca kalan Buse Şimşek yaptığı makyajlarla isminden oldukça söz ettirmişti. Yarışmada kaldıkları dönem boyunca Batmanlı Bilal ile beraber 5 birincilik elde eden ve diğer haftalarda da önemli işler yapan Buse Şimşek, yarışmadan kendi isteğiyle elenen Tevfik Bozdağ’ın yerine makyöz olarak yarışmaya geri döndü.

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek Kimdir Yarışmaya Geri Döndü

Buse Şimşek 21 yaşında, üniversite öğrencisi ve altı yıldır profesyonel olarak makyaj yapıyor. Yarışmaya Batman’dan katılıyor ve daha önce Bilal ile beraber çalışan Buse artık Kuaförüm Sensin yarışmasında Hasan Ağın ile beraber çalışacak.