Kuaförüm Sensin Bu Hafta Hangi Takım Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Yarışmada Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında oldukça heyecanlı bir hafta daha geride kaldı. Bu hafta neler oldu neler. Oldukça keyifli ancak bir o kadar daha gergin bir haftanın daha sonuna gelindi ve puanlar verildi. Elenen takım ve 10 bin Türk Lirası ödülün sahibi olan takım belirleniyor. Yarışmada bu hafta Taner-Aslı, Hasan-Tevfik, Sevcan-Melek ve Tayfun-Serap ikilileri kıyasıya mücadele etti ancak bir takım yarışmaya veda ediyor. Yarışmaya veda eden takım kim oldu?

Kuaförüm Sensin Bu Hafta Hangi Takım Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Yarışmada Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bir hafta daha geride kaldı. Bu hafta yarışmada birçok önemli an yaşandı. Melek ve Aslı arasında gerginlikler artarak devam etti. Aslı’ya sürpriz bir hediye geldi ve hediyeyi Hasan’ın gönderdiğini düşünen Taner, Hasan’a dikkatli olmasını ve Adanalı bir kızın olduğu masaya çok yaklaşmasını söyledi. Bu hafta yarışmaya Şahin Kendirci konuk olarak katıldı ve Adana’ya Gidek mi ve daha birçok türkü seslendirerek yarışmanın neşesine neşe kattı.

Bu hafta Sevcan ve Melek arasında sular biraz olsun duruldu. Yarışmaya yeni katılan isimler Tayfun ve Serap yarışmadaki ilk haftaları olması sebebiyle sesleri çok fazla yükselmedi ancak yarışmaya adapte oldular diyebiliriz. Hasan ve Tevfik ikilisinden Tevfik, yaptığı makyajların beğenilmemesi sebebiyle yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi. Hasan ise yarışmada kendini tam kanıtlayamadığını eğer böyle bir durum olacaksa yarışmada kalmak istediğini ve yanına yeni bir makyözün getirilmesini istediğini söyledi.

Tevfik ve Hasan

 

Kuaförüm Sensin Bu Hafta Hangi Takım Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Yarışmada Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasında 9-13 Aralık 2019 haftasının sonuna gelindi. Bu hafta en düşük puanı alarak yarışmaya Sevcan ve Melek ikilisi veda etti. Yarışmacılardan Tevfik Bozdağ ise kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı. Bu hafta 103 puan alarak on bin Türk lirası ödülün sahibi ve haftanın birincisi olan takım ise yarışmaya yeni katılan Tayfun ve Serap oldular. Taner ve Aslı ikilisi haftayı ikinci, Hasan ve Tevfik ikilisi ise haftayı üçüncü olarak tamamladılar.