Kuaförüm Sensin Bilal Yarışmaya Geri mi Dönüyor ?

Show tv nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de ilginç olaylar oluyor. 22 Kasım Cuma günü yarışmadan elenen Bilal Ağın yarışmaya geri mi dönüyor ? Yarışmanın konseptine göre böyle bir şey mümkün değil ancak eskiden yarışan iki ismin yarışmaya geri döneceği söylenmişti. Bu isimlerden birisi daha önce Batmanlı Bilal ile beraber yarışan Buse Şimşek oldu. Peki Buse yarışmada Hasan’la mı yoksa Bilal’le mi devam edecek?

Kuaförüm Sensin Bilal Yarışmaya Geri mi Dönüyor ?

Gündüz kuşağının vazgeçilmezi, Show Tv’nin farklı konseptli yarışması izleyicilerin oldukça ilgisini çekiyor. Eğlenceli dakikaların yaşandığı yarışmanın en eğlenceli yarışmacılarından biri de Batmanlı Bilal. Daha önce yarışmada 14 hafta ter döken yarışmacı Kuaförüm Sensin yarışmasının 13 Aralık Cuma bölümünün sonunda yayınlanan Pazartesi günü fragmanında görüldü ancak yarışmacı mı yoksa konuk mu merak edilmeye başlandı.

Kuaförüm Sensin Bilal Yarışmaya Geri mi Dönüyor ?

Güneydoğunun sıcak ve samimi insanlarının yaşadığı illerinden biri olan Batman’da kuaför salonları bulunan Bilal Ağın, Batman’da çok seviliyor. Batman halkının ve sevenlerinin desteğiyle 13hafta Kuaförüm Sensin yarışmasında boy gösteren ve çoğu hafta birincilik elde eden Bilal, 22 Kasım Cuma günü elendi.

Kuaförüm Sensin Bilal Yarışmaya Geri mi Dönüyor ?

Bilal elendi elenmesine ancak 13 Aralık Cuma günü yayınlanan fragmanda Bilal tekrar görüldü. Bilal’i gören izleyiciler gözlerine inanamadı. Batmanlı Bilal yarışmaya geri mi döndü?

Daha önce Kuaförüm Sensin yarışmasında Bilal ile beraber çalışan Buse yarışmaya geri döndü ancak biz Buse’nin Bilal ile beraber değil Hasan ile beraber yarışmaya devam edeceğini düşünüyoruz. Yarışmaya eski yarışmacılardan katılacak olan diğer ismin ise büyük ihtimalle Batmanlı Bilal olacağını düşünüyoruz.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz .