Kuaförüm Sensin Bilal Nerelidir? Kolu Neden Kırık ?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması izleyicilere gündüz kuşağında eğlenceli dakikalar sunuyor. Kuaförüm Sensin yarışması, en doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında öyle bir yarışmacı var ki çok dikkat çekiyor. Bilal Ağın isimli yarışmacı izleyiciler tarafından çok seviliyor.

Kuaförüm Sensin Bilal Nerelidir? Kolu Neden Kırık ?

Her hafta 8 yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin Yarışmasında toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor.

Kuaförüm Sensin Bilal Kimdir? Kolu Neden Kırık ?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model katılıyor. Kendi istekleriyle yarışmaya katılan modeller, ikili gruplar halinde yarışan ve toplam dört grup olan kuaför ve makyöz takımlarının modeli olarak seçiliyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmacısı Bilal Ağın, diğer yarışmacılar üzerinde etkili oluyor. Zaman zaman agresif tavırları olan Bilal, konuşmalarıyla ve yaptığı saçlarla diğer yarışmacıların önüne geçmeyi başarıyor.

Kuaförüm Sensin Bilal Kimdir? Kolu Neden Kırık ?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin öncelikle kuaförler tarafından saçları yapılıyor. Günün konseptine uygun olarak yapılan saçlar tamamlandıktan sonra sıra modellerin makyajları yapılmaya başlanıyor. Makyajları da verilen süre içerisinde tamamlayan yarışmacılar için puanlama süreci başlıyor.

Kuaförüm Sensin yarışmacısı Bilal nerelidir ?

Kuaförüm Sensin Bilal Kimdir? Kolu Neden Kırık ?

Kuaförüm Sensin’de her günün sonunda yarışmacılar birbirlerini puanlıyorlar. Yapılan puanlamalar sonucunda seçilecek olan günün birincisi için yarışmacılar beş üzerinden diğer yarışmacıları puanlıyorlar. Her gün farklı konseptlere yarışmacıların verdiği puanlar birincinin seçilmesinde elbette yeterli olmuyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasında üç kişilik jüri bulunmakta. Jüri üyeleri Adnan SERTER, Muammer KETENCİ ve Ayşegül KARTAL’dır.  Her günün sonunda jüri üyeleri farklı konseptlere yönelik olarak yapılan çalışmaları puanlamaktadır.

Kuaförüm Sensin Bilal Kimdir? Kolu Neden Kırık ?

Yarışmacıların birbirlerine verdikleri ve jüri üyelerinin yarışmacılara verdikleri puanların toplamıyla günün birinci seçilmektedir. Beş günlük serüven boyunca yarışmacıların her gün aldıkları puanların toplamı da haftanın birincisini belirlemektedir.

Kuaförüm Sensin Bilal Nerelidir? Kolu Neden Kırık ?

Kuaförüm Sensin yarışmacısı Bilal Ağın, Güneydoğu Bölgesinin Petrol şehri olan Batmanlıdır. Batman’da kuaför dükkanları bulunan Bilal Ağın, Batman halkı tarafından tanınmakta ve çok sevilmektedir. 20 kasım Çarşamba günü yayınlanan fragmanda kolu kırıldığı görülen Bilal Ağın sevenlerini korkuttu. Dolayısıyla sevenleri Bilal’e ne olduğunu merak etmeye başladı.

 

Kuaförüm Sensin Bilal Kolu Neden Kırık ?

Kuaförüm Sensin yarışmacısı Bilal Ağın, kolunun kırıldığını ve nazardan olduğunu söyledi.