Kuaförüm Sensin Aslı’ya Kim Hediye Aldı Aslının Gizli Hayranı Kim?

Kuaförüm Sensin yarışması Show TV ekranlarında hafta içi hergün izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Eğlenceli bir ortamda geçen yarışmada zaman zaman duygusal anlar zaman zaman ise romantik anlar da yaşanıyor. Özellikle yarışmaya 2 hafta önce katılan Taner ve Aslı ikilisinden Aslı güzelliği ile dikkat çekiyor. Dikkat çeken yarışmacı Aslı’ya 10 Aralık Salı günü yayınlanan programda gizemli bir hayranı tarafından hediye geldi. Aslı’nın takım arkadaşı Taner ise bu duruma oldukça sinirlendi ve ben bu hediyenin kimden geldiğini biliyorum diyerek kızgınlığını ifade etti. Peki Aslı’nın gizli hayranı kim? Hediye kimden geldi? İzleyiciler tarafından gönderilmiş bir hediye mi yoksa Aslı’nın gizemli hayranı stüdyoda mı?

Kuaförüm Sensin Aslı’ya Kim Hediye Aldı Aslının Gizli Hayranı Kim?

Aslı’ya gelen hediye Taner’i oldukça sinirlendirdi ve Taner’in kızgınlığını daha çok Tevfik ve Hasan’ın masasına yönlendirmesi akıllara acaba hediye Hasan’dan mı geldi sorularını getirdi. Hediyeyi kimin gönderdiği belli değil ancak Hasan’ın bu konudaki imalı konuşmaları hediyeyi Hasan’ın gönderdiği ihtimallerini yoğunlaştırıyor. Daha çok Melek ile yaşadığı atışmalarla gündeme gelen Aslı şimdi ise aldığı hediye ve hediyeyi kimin gönderdiği ile alakalı olarak yine gündemde.

Kuaförüm Sensin Aslı’ya Kim Hediye Aldı Aslının Gizli Hayranı Kim

İlerleyen bölümlerde hediyeyi kimin gönderdiği elbetteki ortaya çıkacaktır ancak şu an için tüm oklar Kuaförüm Sensin yarışmacısı Hasan’ı gösteriyor.