Kuaförüm Sensin Adnan Serter Stüdyoyu Terk Etti!

Kuaförüm Sensin Adnan Serter Stüdyoyu Terk Etti!

Kuaförüm Sensin yarışmasına bugün Adnan Serter ve Muammer Ketenci arasında yaşananlar damga vurdu. Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Kuaförüm Sensin takipçileri, yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalara ve atışmalara alışıklar ancak bu sefer durum farklı. Kuaförüm Sensin yarışmasının 7 Ocak 2020 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde, Adnan Serter ve Muammer Ketenci’nin tartışmaları ve Adnan Serter’in stüdyoyu terk ettiği anlar güne damga vurdu. Peki Adnan Serter neden stüdyoyu terk etti?

Kuaförüm Sensin Adnan Serter Stüdyoyu Terk Etti!

Kuaförüm Sensin yarışması gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından birisi ve programda olan her olay günlerce konuşuluyor. Bugün olan olay ise uzunca bir süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasının en sevilen jüri üyelerinden olan Muammer Ketenci ve Adnan Serter’in daha önceden de kameralara yansıyan ufak tefek tatlı sürtüşmeleri olmuştu ancak bu sefer olaylar farklı ve Adnan Serter stüdyoyu dahi terk etti. Peki olaylar neden bu kadar büyüdü?

Kuaförüm Sensin Adnan Serter Stüdyoyu Terk Etti!

Kuaförüm Sensin yarışmasının 7 Ocak 2020 Salı günü yayınlanan programında Adnan Serter’in yorum yaptığı esnada Muammer Ketenci’nin araya girmesi bu sefer Adnan Serter’i çok kızdırdı. Adnan Serter elleriyle masaya vurarak tepkisini gösterdi ancak stüdyodakiler Adnan Serter’in ciddi olmadığını düşünüyordu. Bunun üzerine Adnan Serter şaka yapmadığını ve ciddi olduğunu söyleyerek stüdyoyu terk etti.

Peki sizce Adnan Serter tepkisinde haklı mı ?