Kuaförüm Sensin 9 Aralık 2019 Pazartesi Birincisi

Kuaförüm sensin yarışması hafta içi her gün Show TV’de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı her gün yeni heyecanlara vesile olan yarışma izleyiciler tarafından sevilerek izleniyor. Bu haftada yarışma oldukça heyecanlı başladı. Yarışmaya yeni katılan Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol, arkadaşlarıyla tanıştılar ve masalarındaki yerlerini aldılar. Bugün Sevcan ile Melek arasındaki gerginlik yine devam etti. Yarışmaya yeni katılan Tayfun Ateşoğlu elinde beyaz bir bayrakla yarışmaya geldi ve “Burada çok gerginlik var gerginliği azaltmak için geldim” dedi. Hasan Ağın ise “Ben de yarın ofsayt bayrağı getireceğim” diyerek espri yaptı. Melek ve Tevfik arasında buzlar erimeye başladı. Hasan ile Taner arasındaki gerginlik ise hala devam ediyor. Aslı’nın Meleğe karşı ani çıkışları da güne damga vurdu.

Tayfun-Serap

Kuaförüm Sensin 9 Aralık 2019 Pazartesi Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Tevfik, Sevcan-Melek, Taner-Aslı ve Tayfun-Serap ikililerinin kıyasıya mücadelesine tanık olacağız. Gözde Kansu’nun sunumuyla izlediğimiz Kuaförüm Sensin yarışmasında Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal isimleri de jüride bulunuyor. Yarışmaya her hafta 4 yeni model katılıyor. Yarışmaya gönüllü olarak katılan modeller haftanın ilk günü bir takıma seçiliyorlar ve 5 gün boyunca o takımın modeli olarak yarışmaya devam ediyorlar. Takımlar arasında kıyasıya bir mücadelenin sonucunda her hafta 2 yarışmacı yarışmaya veda ediyor. Yarışmaya en son veda eden ikili ise Veli ve Neslihan ikilisi olmuştu.

Veli-Neslihan

Kuaförüm Sensin 9 Aralık 2019 Pazartesi Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bir günün daha sonuna gelindi ve 20 puanla Sevcan ve Melek ikilisi birinci oldular. 16 puanla Tayfun-Serap ve Taner-Aslı ikilileri ikinci oldular. 13 puanla Hasan ve Tevfik ikilisi ise günü 3. tamamladılar.