Kuaförüm Sensin 7 Ocak 2020 Salı Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Gündüz kuşağının ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bugün en yüksek puanı alarak yarışmanın birincisi olan ve haftanın finaline avantaj elde eden takım hangisi?

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bu hafta Taner-Aslı, Özlem-Zeynep, Hasan-Buse ve Abdullah-İsmihan ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geliyor. Yarışmada 6-10 Ocak 2020 haftasının ilk günü, yani dün 27 puanla Hasan ve Buse ikilisi birinci oldular. Peki bugün hangi takım diğerlerinden daha yüksek puan aldı?

Kuaförüm Sensin 7 Ocak 2020 Salı Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Adnan Serter, Tuğba Özay, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor.

Yayınlandığı her gün izleyicilere eğlenceli anlar yaşatan Kuaförüm Sensin yarışmasında, her günün sonunda yarışmacıların ve jürilerin verdikleri puanların toplamları o günün birincilerini belirliyor. Oldukça heyecanlı geçen bir Salı gününün daha sonuna gelindi ve  puanlama tablosu belli oldu. Hangi takım diğerlerinden daha yüksek puan aldı dersiniz?

Kuaförüm Sensin 7 Ocak 2020 Salı Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Bugün yarışmada Taner’in arkadaşının çektiği videonun izlendiği dakikalar stüdyoda oldukça eğlenceli anlar yaşanmasını sağladı. Bir taraftan Buse, bir taraftan Taner; Aslı ve Hasan’ın ilişkisini eleştirmeye devam ettiler. Aslı ve Buse arasında ise zaman zaman gerilimin dozu arttı. Güne damga vuran olay ise Muammer Ketenci ile aralarında yaşanan atışmadan sonra Adnan Serter’in sinirlenerek stüdyoyu terk ettiği anlar oldu.

Bugün kovboy konseptinin uygulandığı yarışmada oldukça farklı saç ve makyajlar yapıldı ve günün sonuna gelindi.

Kuaförüm Sensin 7 Ocak 2020 Salı Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışmasın Kuaförüm Sensin’de 7 Ocak 2020 Salı gününün sonuna gelindi. Puanlar şu şekilde:

Özlem ve Zeynep: 23

Hasan ve Buse: 23

Abdullah ve İsmihan: 24

Taner ve Aslı: 30

30 puan alarak Salı gününün birincisi Taner ve Aslı oldu.