Kuaförüm Sensin 5 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi !

Show Tv’nin ilgiyle takip edilen programında bir günün daha sonuna gelindi. Final gününün yaklaşması ile beraber yorumlar da sertleşmeye başladı. Gergin anlara sahne olan yarışmaya bugün özellikle Melek ve Aslı’nın atışmaları damga vurdu. Aslı’nın Melek’e yaptığı benzetmeler Melek’i çok kızdırdı. Tevfik’in de Melek’in üzerine gitmesi gerginliği artırdı ve Melek, Tevfik’in kendisine aldığı hediyeyi yere fırlattı.

Kuaförüm Sensin 5 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi !

Kuaförüm Sensin yarışmasında yavaş yavaş final günü yaklaşıyor. Bir takımın eleneceği final gününe yaklaşırken yarışmada heyecan dorukta. Saçlar kesiliyor, makyajlar yapılıyor ve en son yapılan işler puanlanıyor. Hem takımlar birbirlerine hem de jüriler takımlara puan veriyor. Verilen puanlar sonucunda ise günün birincileri belirleniyor. 5 Aralık Perşembe günü yani bugün puanlar verildi ve günün birincisi belli oluyor. Hangi takım final günü için avantaj elde edecek?

Kuaförüm Sensin 5 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi !

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin programında 5 Aralık Perşembe günü heyecanlı ve gergin bir gün yaşandı. Haftanın ortasında final gününe iki gün kala yarışmada heyecan artmaya ve gerginlikler çıkmaya devam ediyor. Puanlar verildi ve birincilik paylaşıldı. Hasan-Tevfik ve Taner-Aslı ikilileri 23 puanla birinciliği paylaştılar.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.