Kuaförüm Sensin 31 Aralık Kobra Murat Kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan program insanlara neşeli dakikalar sunuyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasının 31 Aralık Salı günü yayınlanan bölümünde ise yılbaşı kutlamaları başladı bile. Bugün programa birbirinden farklı konuklar katıldı. Özellikle bugün programa konuk olan Kobra Murat, söylediği şarkılar ve danslarıyla programın neşesine neşe kattı. Kuaförüm Sensin takipçileri için Kobra Murat’ı araştırdık.

Kuaförüm Sensin 31 Aralık Kobra Murat Kimdir?

Yılbaşı kutlamalarının başladığı Kuaförüm Sensin yarışmasına bugün güzel şarkılarıyla, Roman müziğinin sevilen ismi Kobra Murat katıldı. Stüdyoda yer yerinden oynadı. Roman müzikleri ve danslar ile oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Yarışmacılar, jüriler, modeller yılbaşı kutlamalarına başladılar bile. Kobra Murat ile beraber hem stüdyodakiler hem de ekran başındaki izleyiciler oldukça güzel anlar yaşadılar. Peki kimdir Kobra Murat?

Kuaförüm Sensin 31 Aralık Kobra Murat Kimdir?

12 Eylül 1973 İstanbul doğumlu olan Kobra Murat’ın gerçek ismi Murat Divandiler’dir. İlkokul mezunu olan Kobra Murat müzisyen ve modacıdır.Roman olmakla gurur duyan Kobra Murat, Romanların bir markası haline gelmiştir.

İstanbul Balat’ta bir Roman Mahallesi olan loncada yaşamaktadır. Kobra Murat’ın İstanbul Balat’ta Kobra Moda Evi isimli bir dükkanı da bulunmaktadır ve kendi çevresinde tanınan ünlü bir terzidir. Aynı zamanda televizyon kanallarında programda yapmaktadır. Bir ara çok kilo alarak 154 kilo olmuştur ve mide küçültme ameliyatı ile 60 kilo vermiştir.