Kuaförüm Sensin 31 Aralık 2019 Salı Günü Birinci Kim? Bugün Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmada her günün sonunda puanlar veriliyor ve günün birincisi olan takım belli oluyor. Kuaförüm Sensin’de bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Özlem-Zeynep ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geliyor. Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. Yarışmada bugün aynı zamanda 2019 yılının son programı yayınlandı. 31 Aralık 2019 Salı günü en yüksek puanı alarak haftanın finalini avantaj elde eden takım hangisi oldu?

Kuaförüm Sensin 31 Aralık 2019 Salı Günü Birinci Kim? Bugün Neler Oldu?

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışması, gündüz kuşağında izleyicilere eğlenceli dakikalar sunuyor. İlgiyle takip edilen yarışmanın jüri koltuğunda Adnan Serter, Muammer Ketenci, Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay isimleri bulunuyor. Yarışmada her günün sonunda puanlar açıklanıyor ve günün birincisi olan takım belli oluyor.

30 Aralık Pazartesi günü 29 puan alarak günün birincisi olan takım Taner ve Aslı ikilisi oldular. Hasan ve Buse günü dördüncü olarak tamamlarken, Tayfun ve Serap ikilisi ise günü üçüncü olarak tamamladılar. Yarışmaya yeni katılan Özlem ve Zeynep ikilisi ise Pazartesi gününün ikincisi oldular. Bugünün puanları nasıl oldu dersiniz? En yüksek puanı hangi takım aldı?

Kuaförüm Sensin 31 Aralık 2019 Salı Günü Birinci Kim? Bugün Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin’de bugün eğlenceli anlar yaşandı. Yarışmacıların bir gün önce yılbaşı ağacına astıkları dilekleri, Gözde Kansu tarafından okundu. Yarışmacılar bugün yılbaşı için birbirlerine aldıkları hediyeleri verdiler. Yarışmaya bugün birbirinden farklı konuklar katıldı. Özellikle Roman müziğinin sevilen ismi Kobra Murat, stüdyoda hareketli anlar yaşattı. Özellikle Muammer Ketenci ve Tuğba Özay’ın, Kobra Murat ile dans ettiği anlar stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı. Yarışmacılardan Taner’in, Gözde Kansu’nun taklidini yaptığı anlar ise güne damga vurdu.

Kuaförüm Sensin 31 Aralık 2019 Salı Günü Birinci Kim? Bugün Neler Oldu?

Show TV’nin ilgiyle takip edilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. Bugün 16 puan alarak Tayfun ve Serap ikilisi günün en düşük puanını alan takım oldular. Günün birincisi ise 29 puan alarak Taner ve Aslı ikilisi oldular.