Kuaförüm Sensin 3 Ocak 2020 Cuma Günü Elenen Takım? Kim Birinci Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında bir haftanın daha sonuna gelindi. Yarışmada bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Özlem-Zeynep ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi.

Mücadele dolu bir haftanın daha sonuna gelindi ve Kuaförüm Sensin’de bu haftanın en düşük puan alan takımı belli oldu. Hangi takım elendi? Hangi takım en yüksek puanı alarak on bin Türk lirası ödülün sahibi oldu?

Kuaförüm Sensin 3 Ocak 2020 Cuma Günü Elenen Takım? Kim Birinci Oldu?

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda Tuğba Özay, Ayşegül Kartal, Adnan Serter ve Muammer Ketenci isimleri bulunuyor. Yarışmada her hafta Cuma günü haftanın büyük finali yapılıyor ve yarışmada 5 gün boyunca alınan puanlar toplanıyor ve en düşük puan alan takım yarışmaya ve Kuaförüm Sensin hayallerine veda ediyor.

Haftanın finalinde en yüksek puan toplayan takım ise 10 bin Türk Lirası ödülün sahibi oluyor. Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bu hafta elenerek yarışmaya veda eden takım hangisi oldu?

Kuaförüm Sensin 3 Ocak 2020 Cuma Günü Elenen Takım? Kim Birinci Oldu?

Kuaförüm Sensin yarışması bugün oldukça gergin anlara sahne oldu. Aslı ve Buse arasında yaşanan tartışma yön değiştirdi ve Buse, Zeynep ile Özlem’in üzerine gitmeye başladı. Taner, yine Tayfun’a beyaz bir tişört hediye aldı ancak Tayfun buna oldukça sinirlendi ve tişörtü giymedi ancak Taner ise onu elindeki görüntüleri herkese izletmekle tehdit etti. Yarışmaya bu hafta katılan Özlem’in, modelinin stüdyoyu terk ettiği anlar ise güne damga vurdu. Haftanın finalinde birbirinden farklı ve güzel saç ve makyajlar yapıldı ve günün sonuna gelindi. Puanlama nasıl oldu dersiniz?

Kuaförüm Sensin 3 Ocak 2020 Cuma Günü Elenen Takım? Kim Birinci Oldu?

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bir haftanın daha sonuna gelindi. Bu hafta 72 puan alarak yarışmaya Tayfun ve Serap veda etti. Yarışmaya bu hafta katılan Özlem ve Zeynep ise 90 puan alarak haftanın üçüncüsü oldular. Hasan ve Buse ise 96 puan alarak bu haftanın ikincisi oldular. 2020 yılının ilk haftasının birincisi ise 108 puanla Taner ve Aslı ikilisi oldu.