Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin Yarışması, gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Kadın, erkek herkes tarafından ilgiyle takip edilen yarışma programında heyecan hiç durulmuyor. İzleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatan yarışmada zaman zaman gergin dakikalar da yaşanıyor. Yarışmada her gün birinci olan takımlar seçiliyor ve Cuma günü toplam puanlar sonucunda haftanın birinci olan takımı seçiliyor. Tatlı bir rekabetin olduğu program, daha uzun günler boyunca gündüz kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, toplam sekiz yarışmacı bulunuyor. Sekiz yarışmacı, yarışmaya ikili takımlar olarak katılıyorlar. Bu yarışmacıların dördü kuaför ve dördü de makyözden oluşuyor. Her takımda bir kuaför ve bir makyöz yer alıyor.

Yarışmada her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmanın sunucusu olan Gözde Kansu, her gün yarışmacılara o günkü konsepti bildirerek verilen süre içerisinde saç ve makyajların yapılmasını istiyor.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

Kuaförüm Sensin yarışmasına her hafta dört model gönüllü olarak katılıyor. Yarışmaya gönüllü olarak katılan modeller Pazartesi günü bir takıma katılıyorlar. Pazartesi günü katıldıkları takım, beş gün boyunca modelin saç ve makyajından sorumlu oluyor. Yarışmacılar bir renk söylüyorlar ve o renkte hangi modelin ismi çıkarsa, o model takımlarına dahil oluyor.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

Kuaförüm Sensin yarışmasında, her gün farklı konseptler ele alınıyor. Yarışmaya katılan modellerin saçları yapılıyor. Saçları tamamlandıktan sonra ise makyajları yapılıyor. Belirlenen sürede saçlar ve makyajlar tamamlanıyor. Saçlar ve makyajlar tamamlandıktan sonra ise yarışmacılar birbirlerine puan veriyorlar. Verilen bu puanlar günün ve haftanın birincilerinin seçilmesinde etkili oluyor.

Yarışmada bulunan jüriler de, her günün sonunda yarışmacılara puanlarını veriyorlar. Jürilerin verdiği puanlar ile yarışmacıların birbirlerine verdikleri puanların toplamı ise günün ve haftanın birincilerini belirliyor.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

Kuaförüm Sensin’de her hafta bir takım eleniyor. Bir kuaför ve bir makyöz her hafta yarışmaya veda ediyor. Yarışmanın konseptine göre dört takımın yarışmada olması gerekiyor. Bu sebeple her hafta elenen takımın yerine yarışmaya Pazartesi günleri yeni bir kuaför ve makyöz ekleniyor.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

25 Kasım Pazartesi günü yarışmada cadılar bayramı konsepti ele alındı. Modellerin saçları ve makyajları, cadılar bayramı konseptine uygun olarak yapıldı. Birbirinden farklı saçlar ve makyajların ortaya çıkmasını sağlayan konseptler uygulandıktan sonra modeller kendilerini ayna karşısında gördüklerinde çok şaşırdılar. Kendilerini ilk defa bu kadar farklı gördüklerini belirtti modeller.

Modeller görücüye çıktıktan sonra ise yarışmacılarda modelleri yorumladılar. Modellerin yorumundan sonra yapılan jüri yorumlarıyla beraber takımlar birbirlerine puanlarını verdiler. Verilen puanlardan sonra ise jürilerde takımlara puanlarını verdiler ve sıra yarışmanın sunucusu Gözde Kansu tarafından 25 Kasım Pazartesi gününün birincisinin açıklanmasına geldi.

Kuaförüm Sensin 25 Kasım Pazartesi Birincisi Kim?

25 Kasım 2019 Pazartesi günü Kuaförüm Sensin birincisi, 23 puanla Sevcan-Melek ikilisi oldular. Yarışmaya yeni katılan Hasan-Tevfik ikilisi ise 16 puan alarak günün üçüncüsü oldular.Emine-Burak ikilisi ise 13 puan alarak günün dördüncüsü oldular. Veli-Neslihan ikilisi 22 puan ile günü ikinci olarak tamamladılar.

Bizi takip ettiğiniz için teşşekür ederiz.