Kuaförüm Sensin 24 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni Kim?

Kuaförüm Sensin 24 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni Kim?

Show Tv’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de bir final gününün daha sonuna gelindi. Bir takım üzülerek yarışmaya veda ederken bir takım ise on bin Türk lirası büyük ödülün sahibi oldu.

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Buse, Taner-Aslı, Abdullah-İsmihan ve Erbil-Merve ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi. Yarışmacılar beş gün boyunca ellerinden geleni yaptılar ve final gününe gelindi. Gün sonunda açıklanan puanlara göre ise en düşük puanı alan bir takım yarışmaya veda etti. Peki bu hafta hangi takım diğerlerinden daha düşük puan alarak Kuaförüm Sensin’den ayrıldı?

Kuaförüm Sensin 24 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni Kim?

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda ise Adnan Serter, Muammer Ketenci, Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay isimleri bulunuyor. Jüriler hem yorumlarıyla yarışmaya renk katıyor hem de verdikleri puanlar ile sonucu etkiliyorlar.

Yarışmada bir önceki gün, 25 puan alan Taner ve Aslı ikilisi günün birincisi olmuşlardı. Haftanın ilk üç günü ise Abdullah-İsmihan ikilisi birinciliği kimseye kaptırmamışlardı. Bugün de oldukça heyecanlı bir gün geride kaldı ve bir takım yarışmaya veda ederken bir takım ise on bin Türk lirası ödülün sahibi oldu.

Kuaförüm Sensin 24 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni Kim?

Hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasında bir haftanın daha sonuna gelindi ve bu hafta 124 puan alarak on bin Türk lirası ödülün sahibi olan takım Abdullah-İsmihan oldu. 116 puan alan Taner ve Aslı ikilisi ise haftanın ikincisi oldular. Bu hafta elenerek yarışmaya veda eden takım ise Hasan ve Buse oldu. Yarışmaya bu hafta katılan Erbil ve Merve ise haftanın üçüncüsü oldular.