Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kuaförüm Sensin’de oldukça heyecanlı geçen bir hafta daha geride kaldı ve bugün itibariyle yepyeni bir hafta daha başladı. Yarışmada her hafta bir takım eleniyordu ancak geçtiğimiz hafta iki takım en düşük puanı aldı ve aynı puanı alan Hasan-Buse ve Betül-Şükran ikilileri jürilerin kararı ile yarışmaya devam ettiler. Geçtiğimiz hafta Kuaförüm Sensin’de eleme olmadı. Yarışmada bu hafta da Tayfun-Serap, Hasan-Buse, Betül-Şükran ve Taner-Aslı ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara gelecek. Yarışmanın ilk günü de oldukça heyecanlı geçti ve haftanın finali için avantaj elde eden takım kim oldu? Pazartesi gününün birincisi hangi takım oldu?

Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Yarışmada her günün sonunda günün birinci olan takımı belirleniyor. Cuma günü ise tüm günlerin puanları toplanarak haftanın 1. olan takımı, 10 bin Türk Lirası ödülün sahibi olan takım belirleniyor. Yarışmada geçtiğimiz hafta eleme olmadı ancak haftanın en yüksek puanını alan Tayfun ve Serap ikilisi yarışmadaki ikinci haftalarında ikinci birinciliklerini aldılar. Kuaförüm Sensin 23 Aralık Pazartesi günü en yüksek puanı hangi takım aldı?

Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Bugün yarışmaya Tuğba Özay jüri üyesi olarak katıldı ve bugün itibariyle dört jüri üyesi takımları değerlendirecek ve puanlayacak. Kuaförüm Sensin yarışmasında yine bugün itibariyle artık modellerin kıyafetlerini ve aksesuarlarını yarışmacılar seçecek ve bu seçim için süreleri ise beş dakika. Genel olarak eğlenceli geçen bir güne Tayfun ve Taner arasındaki gerilim damga vurdu. Aslı ve Hasan arasında romantik anlar yaşanmaya devam ediyor. Aslı ve Serap arasında ise zaman zaman gerilim artıyor. Heyecanlı geçen bir günü daha sonuna geliniyor, puanlar veriliyor, birinci olan takım açıklanıyor.

Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. 23 Aralık Pazartesi gününün birinci olan takımı 25 puanla Taner ve Aslı ikilisi oldu. Hasan ve Buse ise 22 puanla günü ikinci olarak tamamladılar. 21 puan alan Betül ve Şükran üçüncü olurken 20 puan alan Taner ve Serap ise dördüncü oldular.