Kuaförüm Sensin 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsimler Kimler? Haftanın Birincisi Olan Takım Açıklandı

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışması güzel sonucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara geliyor. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Şükran-Betül ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi. Zaman zaman gerginliğin arttığı yarışmada bir haftanın daha sonuna gelindi. Bir takım yarışmaya ve Kuaförüm Sensin hayallerine veda ediyor. Bu hafta toplamda en düşük puanı alarak elenen isimler kimler oldu?

 

Kuaförüm Sensin 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsimler Kimler? Haftanın Birincisi Olan Takım Açıklandı

Kuaförüm Sensin yarışmasında oldukça eğlenceli bir hafta daha geride kaldı. Bu hafta neler oldu neler. Taner, her gün Tayfun’a hediye tişörtler alarak Tayfun’u çileden çıkardı. Hasan ve Aslı arasında yaşanan romantik anlar, Aslı’nın takım arkadaşı olan Taner’i oldukça kızdırdı. Hasan, Aslı’ya bir ayna hediye etti ve Aslı buna çok mutlu oldu. Yarışmaya bu hafta katılan Betül ve Şükran ikilisi ağır eleştirilerden dolayı gözyaşlarına hakim olamadılar. Yetenekli kuaför Tayfun, kestiği saçlar sonrasında Adnan Serter’den çok değerli bir makas hediye aldı. Yarışmanın son günü ağır eleştiriler alan Aslı gözyaşlarını tutamadı. Modellerin eleştirilerinin yapıldığı anda Hasan’ın söyledikleri jürileri oldukça kızdırdı ve Hasan’ın yarışmadan diskalifiye olma ihtimali gündeme geldi.

Hem eğlenceli hem gergin bir haftanın daha sonuna gelindi. Puanlar veriliyor ve haftanın elenen isimleri ve en yüksek puanı alarak on bin Türk lirası ödülü almaya hak kazanan isimleri belli oluyor. Bu hafta en yüksek puanı alarak para ödülünü kazanan takım hangisi? Kuaförüm Sensin hayallerine veda eden, haftanın en düşük puanını alan ikili kimler oldu?

Kuaförüm Sensin 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsimler Kimler? Haftanın Birincisi Olan Takım Açıklandı

Kuaförüm Sensin yarışmasında bir önceki hafta Sevcan ve Melek elenerek yarışmaya veda etmişlerdi. Bu hafta Tayfun ve Serap ikilisi 95 puan alarak on bin Türk lirası ödülün sahibi oldu. 89 puanla onları Taner ve Aslı ikilisi takip etti. Betül-Şükran ve Hasan- Buse ikilileri beraber günün en düşük puanı olan 85  puan aldılar. Bunun üzerine jürilerin kararı ile iki takımda bu hafta elenmedi ve haftaya aynı isimler yarışmaya devam edecek.