Kuaförüm Sensin 2 Ocak 2020 Perşembe Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla Show TV ekranlarında hafta içi hergün izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda ise Adnan Serter, Muammer Ketenci, Tuğba Özay ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor.

Yarışmada her günün sonunda jüriler ve yarışmacılar puanlarını veriyorlar ve günün birincisi olan takım belli oluyor. Günün birincisi olarak yüksek puan alan takım haftanın finali olan Cuma gününe avantaj elde ediyor. Cuma günü yarışmaya bir takım veda ederken bir takım ise haftanın birincisi olarak 10 bin Türk Lirası büyük ödülü almaya hak kazanıyor.

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de 2 Ocak 2020 Perşembe günü birinci olan takım hangisi oldu? Yeni yılın ilk programında hangi takım en yüksek puanı aldı?

Kuaförüm Sensin 2 Ocak 2020 Perşembe Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Özlem-Zeynep ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geliyor. 1 Ocak Çarşamba günü yeni bölümü yayınlanmayan yarışmanın son bölümünde Taner ve Aslı ikilisi 29 puan alarak günün birincisi olmuşlardı. Peki bugün hangi takım kaç puan aldı?

Kuaförüm Sensin 2 Ocak 2020 Perşembe Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Kuaförüm Sensin’de 2019’un son programı oldukça eğlenceli geçti. Programa konuk olarak katılan Kobra Murat ve Zeynep Dizdar, söyledikleri şarkılarla tüm stodyoyu ve ekran başındaki izleyicileri oldukça eğlendirdiler. Yarışmacıların yeni yıl dilekleri okundu ve birbirlerine aldıkları hediyeleri verdiler. Oldukça güzel geçen bir günün sonunda Taner ve Aslı birinci olurken, Tayfun ve Serap ise günün en düşük puanını almıştı. Peki bugün nasıl bir puanlama oldu dersiniz? Hangi takım diğerlerinden daha yüksek puan aldı?

Kuaförüm Sensin 2 Ocak 2020 Perşembe Günü Birincisi Kim? Bugün Neler Oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. Bugün 21 puan alarak Tayfun-Serap ve Özlem-Zeynep ikililileri günün en düşük puanini aldilar. Taner ve Aslı ikilisi 25 puan alarak günün ikincisi oldular. Günün birincisi olan takım ise 30 puan alarak Hasan ve Buse oldu.